Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Gruzija

Kelionės kaina nuo 1149.00 €   1003.10 €

2019 m. liepos 17d., rugsėjo 18d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Gruzija.

Kelionės išskirtinumai:

 • 7 pusryčiai ir 6 vakarienės įskaičiuota į kelionės kainą!
 • Tobulinate kulinarinius įgūdžius – mokotės gaminti chinkalius; stebite, kaip kepama tradicinė duona
 • Lankote senovinius miestus uolose, žavitės mistiškomis tvirtovėmis ir vienuolynais
 • Šventė gomuriui – degustuojate gardžius įvairių regionų vynus, įvertinate gruziniško brendžio čačos skonį
 • Keliaujate didingais Kaukazo kalnais, pamatote legendinį Kazbeko ugnikalnį (5034 m) ir vieną aukščiausių Kaukazo kalnų – Shkharos viršukalnę (5201 m)

1 diena. Skrydis: Vilnius – Kutaisis. Vykstate į Gruzijos sostinę Tbilisį. Tbilisis beveik 10 kartų didesnis už antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą Kutaisį – tai šalies, o gal net ir viso Kaukazo širdis. Atvykus vakarinė ekskursija po Tbilisį. Apžiūrite jau daugiau nei 900 metų ant stataus Mtkvari upės kranto stovinčią Metekhi bažnyčią. Apžvelgiate miestą iš viršaus, keltuvu pasikėlę į Narikalos tvirtovę, nuo pat miesto įkūrimo saugančią miestą. Pamatote išskirtinės architektūros senovinį Abanotubani karštųjų versmių pirčių kompleksą, ypatingą atmosferą išlaikiusią Tbilisio Siono katedrą. ~21 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 diena. Pusryčiai. ~9 val. keliaujate Azerbaidžano sienos link, į Kachetijos regioną. Aplankote VI a. sirų misionieriaus Davido Garedži įkurtus vienuolynus, kur vienuolių celės iškirstos uolose. Tai viena įspūdingiausių istorinių vietovių Gruzijoje. Kompleksą sudaro penkiolika atšiauraus Mėnulio paviršių primenančio kraštovaizdžio fone išsibarsčiusių vienuolynų. Apžiūrite įdomiausius jų – Lavros ir ant kalvos aukščiau jo esantį Udabno – vienuolynus. Lavros vienuolyne ir šiandien, kaip įkūrėjo Davido laikais, vienuoliai kalne gyvena atsiskyrėlišką gyvenimą. Kopiate kalnu iki Udabno vienuolyno, garsaus išlikusiomis freskomis. Pietūs. Esant galimybei, aplankote vyno gamyklą ir *degustuojate vyną. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Įspūdžių kupiną dieną siūlome užbaigti *vakariene ir folkloriniu šou su ugningais gruziniškais šokiais. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 diena. Pusryčiai. ~9 val. išvykstate į ekskursiją. Šiandien prieš akis atsiskleidžia visas Kaukazo kalnų grožis. Važiuojate vienu įspūdingiausių kelių pasaulyje – Gruzijos karo keliu, jungiančiu Tbilisį su Kazbeku. Keliaujant atsiveriančios panoramos ne veltui poetų ir keliautojų apdainuotos. Pamatote vaizdingą ant Žinvalio vandens rezervuaro krantų stovintį Ananuri tvirtovės ansamblį. Pro Gudaurio slidinėjimo kurortą, apsuptą kvapą gniaužiančių viršukalnių ir įspūdingų tarpeklių, keliaujate iki 1700 m aukštyje Kazbeko papėdėje įsikūrusio Stepantsmindos (Kazbegio) miestelio. Jūsų laukia žygis pėsčiomis arba *džipais iki 2170 m aukštyje stovinčios Gergeti Šv. Trejybės cerkvės. Pakeliui ir viršuje aplink jus veriasi vienas už kitą įspūdingesni trečiosios pagal aukštį Gruzijos viršukalnės, užgesusio Kazbeko ugnikalnio (5034 m) ir jo apylinkių vaizdai. Legenda pasakoja, kad šiame kalne buvo prikaustytas Prometėjas už tai, kad padovanojo žmonėms ugnį. ~21 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

4 diena. Pusryčiai. ~9 val. išvykstate. Vos 15 km nuo Tbilisio, Mtkvari ir Aragvi upių santakoje yra vienas seniausių Gruzijos miestų – Mtscheta. Mtschetoje, Gruzijos religiniame centre, iš kurio pradėjo plisti krikščionybė, stovi viena svarbiausių Gruzijos cerkvių – Svetitshoveli katedra. Vienas pirmųjų mieste Jvari  – Švento kryžiaus vienuolynas, pastatytas ant stačios uolos toje vietoje, kur šv. Nina VI a. pastatė didelį medinį kryžių. Nuo kalno atsiveria puikus vaizdas į Kuros ir Aragvi upių santaką. Užpuolus priešams vienuolynas tapdavo gynybiniu bastionu. Pietų metu *degustuojate vyną ir dalyvaujate *tradicinių gruziniškų koldūnų chinkalių gaminimo ir *tradicinės duonos kepimo pamokoje. Vykstate į Boržomio mineralinių vandenų kurortą, nuo seno pamėgtą Rusijos carų ir mažiau kilmingų svečių, palyginę mineralinio vandens skonį Gruzijoje su įprastu Lietuvoje. Vykstate Kutaisio link. Atvykstate į Kutaisį – vieną seniausių Gruzijos miestų, viduramžiais buvusį svarbiu Kaukazo kultūros ir politikos centru ~21 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

5 diena. Pusryčiai. ~9 val vykstate į nepakartojamo grožio Martvilio kanjoną, kur esant galimybei *pasiplaukiojate vingiuojančia upe tarp kanjonų ir krioklių. Iškeliaujate į Svaneti regioną, kuris išsiskiria ne tik gamtos grožiu bei unikalia viduramžius menančia architektūra, bet ir savita kultūra, kur vietiniai gyventojai iki šiol išsaugojo savo tradicijas, amatus, tautos išdidumą ir dvasinę nepriklausomybę. Regione galima pamatyti unikalius gynybinius viduramžių bokštus, kai kur gyvenamus iki pat šių dienų. Pietūs. Pakeliui į Svanetijos sostinę sustojate prie aukštų kalnų ir miškingų tarpeklių apsuptyje pastatytos 270 m aukščio Enguri upės užtvankos. ~19 val. atvykstate į Mestiją. Vakarienė. Nakvynė svečių namuose Svaneti regiono sostinėje Mestijoje.

6 diena. Pusryčiai. ~9 val ekskursija kalnų keliu *džipais vykstate į Ušguli kaimą (2200 m), minimą kaip aukščiausiai Europoje esančią UNESCO saugomą nuolatinę gyvenvietę. Ušguli bendruomenę sudaro keletas tarpeklyje išsibarsčiusių kaimelių. Turite unikalią galimybę įvertinti atokaus regiono gyvenimo kasdienybę ir, be abejo, pasigėrėti įspūdingais kalnų kraštovaizdžiais, tarp kurių ir vienas aukščiausių Kaukazo kalnų – Shkhara (5201 m). Pietūs. Esant galimybei, *džipais vykstate Čaladi ledyno link. ~ 2 – 3 val. žygis grožintis kalnų panoramomis ir ledyno liežuviu. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė svečių namuose Svaneti regiono sostinėje Mestijoje.

7 diena. Pusryčiai. ~9 val. vyksate Anaklijos kurorto link. Keliaudami grožitės atsiveriančiomis kalnų panoramomis, srauniomis upėmis ir jų suformuotais tarpekliais. Pietūs pakeliui į Anaklijos kurortą. Esant galimybei, pakeliui sustojate Anaklijos kurorte prie Juodosios jūros. Laisvas laikas maudynėms. Atvykstate į Kutaisį. Vakarienė. ~22 val. atvykstate į viešbutį Nakvynė viešbutyje ar svečių namuose Kutaisyje.

8 diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Kutaisio oro uostą. Skrydis: Kutaisis – Vilnius.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis | Vilnius – Kutaisis – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas
 • 7 nakvynės | 3 viešbučiuose ar svečių namuose
 • Maitinimas | 7 pusryčiai (kontinentiniai) ir 6 vakarienės (3-jų patiekalų vakarienė) Pastaba: vakarienės patiekiamos viešbučiuose ir tradiciniuose restoranuose, pvz.  Kalakuri restaurant, Kutaisis.
 • Ekskursinė programa | autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos, dalomoji medžiaga, rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokamos pramogos | turistas moka pats apie 100 € už visus * pažymėtus objektus
 • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai pietų ir vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 130 €

Skrydis gali būti su persėdimu

Teirautis agentūroje