Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujiena! Australija - Tasmanija..nuo Sidnėjaus blizgesio iki unikalios Tasmanijos gamtos

Kelionės kaina nuo 9999.00 €   9119.09 €

2017 m. lapkričio 16 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Australija.

Kelionės išskirtinumai

 • Nuo Sidnėjaus blizgesio iki unikalios Tasmanijos gamtos
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: leidimas įvykti į šalį („ESTA"), draudimas, arbatpinigiai (taip pat vairuotojui ir gidams), programoje nepaminėti maitinimai, leidimai filmuoti ir/ar fotografuoti, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

SINGAPŪRAS – MELBURNAS – DIDYSIS VANDENYNO KELIAS – GREAT OTWAY NAC. PARKAS – ERSKINE KRIOKLYS – FILIPO SALA – „PINGVINŲ PARADAS" – PORT ARTURAS – RIČMONDAS – HOBARTAS – FIELD LAUKINĖS GAMTOS DRAUSTINIS – GORDONO UPĖS UŽTVANKA – FREYCINET NAC. PARKAS – SIDNĖJUS – ŽYDRIEJI KALNAI  –  FEATHERDALE PARKAS – LEURA – AYERS ROCK – KATA TJUTA NAC. PARKAS – ULURU UOLA – OLGAS KALNAS – MUTITJULU WATERHOLE – AUKSINIS KRANTAS

1   diena. Skrydis: Vilnius – Singapūras. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

2   diena. Skrydis: Vilnius – Singapūras. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3   diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po miestą, kurios metu susipažįstate su senuoju miestu arba kolonijine Singapūro širdimi. Išvystate pagrindinius senuosius miesto pastatus: Aukščiausiąjį teismą, Šv. Andriaus katedrą, senąjį Raffles viešbutį, meriją. Važiuodami miesto centru pamatote XX a. pabaigos ir XXI a. pradžios architektūros šedevrus: įlankos teatrą „Esplanada", dangoraižius Raffles Place ir garsųjį viešbutį Marina Bay Sands. Ekskursiją paįvarina orchidėjų sodas. Vakarą siūlome praleisti Marina Bay rajone, kur kiekvieną vakarą vyksta šviesos, garsų ir lazerių šou. Nuo Marina Bay pakrantės atsiveria kerinti šiuolaikinio Singapūro panorama. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4   diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Vykstate į oro uostą skrydžiui: Singapūras  – Melburnas.

5   diena. Pusryčiai. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į ekskursiją po Melburną – elegantiškąjį Viktorijos provincijos miestą. Ekskursija po istorinį miesto centrą. Pamatote pagrindines įžymybes, sužinote Melburno istoriją, pradedant nuo pirmųjų gyventojų iki 1854 metų, kuomet įvyko aukso ieškotojų sukilimas, tapęs vienu svarbiausiu žmonijos istorijos įvykiu. Esant galimybei, siūlome pasikėlimą į Eurekos bokštą ir pasigrožėti Melburną iš viršaus (už papildomą mokestį). Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Melburne.

6   diena. Pusryčiai. Vykstate į visos dienos ekskursiją pačiu gražiausiu Australijoje Didžiuoju Vandenyno keliu. Ekskursija prasideda vietovėje, kur didelė tikimybė sutikti laukines kengūras. Memorialinės arkos – Didžiojo Vandenyno kelio pradžia. Vykstate iki Erskine Falls krioklio, esančio Great Otway nacionalinio parko centre, saugomo UNESCO. Esant galimybei, pasikeliate į panoraminę apžvalgos aikštelę, iš kurios Didysis Vandenyno kelias atsiveria visu grožiu. Pietūs nedideliame turistiniame miestelyje Apollo Bay (už papildomą mokestį). Toliau sustojate vietovėje, kur visada galima pamatyti koalas, sėdinčias medžiuose palei kelią. Aplankote žymiąsias panoramines vietas: 12 apaštalų ir Londono tiltą, kuris 1990 metais sugriuvo nustebusių turistų akyse. Sukate Melburno link ir važiuojate į Filipo salą(Philip Island). Saloje gyvena koalos, kengūros, vombatai. Tačiau į šią salą vakare vykstate pamatyti unikalų reginį – „pingvinų paradą". Tai kasdienis vakarinis pingvinų ritualas, kuomet, prigaudę žuvies, mažiausios pasaulyje rūšies (Eudyptula minor), pingvinai skuba maitinti alkanų jauniklių. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Melburne.

7   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Tasmaniją. Skrydis: Melburnas – Hobartas. Atskrendate į Hobartą, Tasmanijos valstijos sostinę ir patį didžiausią salos miestą. Tasmanija – mažiausia, bet pati „žaliausia" Australijos valstija. Tai ekologiškai švarus šalies kampelis garsėjantis laukinės gamtos grožiu. Iš oro uosto vykstate į Port Arturo miestelį, kur XIX a. buvo įkurta katorgininkų kolonija. Apžiūrite restauruotus senuosius kalinių ir jų prižiūrėtojų pastatus: pagrindinę kalėjimo sieną, ligonines, katorgininkų bažnyčias. Sustojate apžvalgos aikštelėse Tasmanijos nacionaliniame parke pasigrožėti kerinčiais vandenyno pakrantės ir akmens darinių – Velnio virtuvė ir Tasmanijos Arka – vaizdais. Toliau vykstate į senąjį miestą-muziejų Ričmondą, žymų kolonijiniais pastatais ir paminklais. Čia pajusite tarytum laikas sustojo vietoje. Aplankote Tasmanian Devil Conservation parką, kur pamatote Tasmanijos velnią ir kitus unikalius Australijos gyvūnus. Pakeliui į Hobartą pasikeliate į Velingtono kalno (1270 m) apžvalgos aikštelę pasigėrėti Dervento upės, kurios pakrantėje ir įsikūręs miestas, vingiu, miestu ir apylinkėmis. Atvykus į valstijos sostinę – trumpa ekskursija po miestą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Hobarte.

8   diena. Pusryčiai. Vykstate patraukliu 400 km ilgio maršrutu, pradžioje sustodami aplankyti seniausią Pietų pusrutulyje auginamų žuvų tvenkinių kompleksą su įvairiomis upėtakių ir lašišų rūšimis – Salmon Ponds(1861). Čia galima pamaitinti žuvis, aplankyti Žvejybos muziejų, pamatyti pirmąjį Australijoje žuvų inkubatorių, pasivaikščioti po originalų anglišką parką ir paragauti blynų su lašiša (už papildomą mokestį). Kito sustojimo metu pasivaikštote po populiarų seną Nacionalinį laukinės gamtos draustinį Mt. Field, saugomą UNESCO. Einate prie didingo trijų pakopų Russell Falls krioklio, mėgaujatės drėgnųjų tropinių miškų ramybe, didžiuliais paparčiais ir aukščiausiais pasaulyje eukaliptais. Vykstate į Field kalno viršukalnę (~ 1000 m), kur tyvuliuoja pasakiškas Dobsono kalnų ežeras, apsuptas turtinga alpine augmenija. Kelionę tęsiate į salos pietvakarinės dalies gilumą per nuostabius miškus, palei kalnus link aukščiausios Tasmanijos Gordono upės užtvankos (Gordon River Dam). Pasikeliate į užtvankos apžvalgos aikštelę pasigėrėti nuostabiu reginiu į upę, ežerą ir užtvanką. Sugrįžtate į Hobartą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Hobarte.

9   diena. Pusryčiai. Išvykstate į ekskursiją po Tasmanijos rytinę pakrantę per nuostabias jūrines gyvenvietes. Didelę dienos dalį praleidžiate tarp raudonų granitinių uolų ir Freycinet parko balto smėlio paplūdimių. Nacionalinis Freycinet parkas yra to paties vardo pusiasalyje, pavadintame prancūzų jūreivio Louis de Freycinetgarbei, kuris tyrinėjo Australijos pakrantę ir sudarė jos žemėlapį. Kvapą užgniaužia parko įžymybė – Wineglass Bay įlanka, kuri įeina į gražiausių pasaulio paplūdimių dešimtuką. The Hazards– dar viena parko įžymybė. Šis kalnų masyvas sudarytas iš raudonai rožinių granitinių dantytų viršukalnių. Freycinet nacionaliniame parke eina žiedinis pėsčiųjų maršrutas per gražiausius paplūdimius ir įlankas. Galima pasivaikščioti populiariu pėsčiųjų maršrutu arba paprasčiausiai pasimėgauti iš Cape Tourville Ligthouse iškyšulio nuostabiu vaizdu į stačius uolingus skardžius. .Grįžtant atgal, esant galimybei, aplankote Freycinet Marine Farm, kur ragaujate šviežiausias austres (už papildomą mokestį). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Hobarte.

10   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Sidnėjų. Sidnėjus – svarbiausias Australijos finansų centras.. Keliatės į Sidnėjaus bokšto apžvalgos aikštelę. Pamatysite Sidnėjaus įkūrėjo Arturo Filippo, kuris atvežė pirmąją katorgininkų flotilę, maršrutą. Miesto rotušė ir karalienės Viktorijos pastatas, miesto simboliu laikomas garsusis operos teatras, kuris primena gėlės žiedą arba laivą. Jeigu šio originalaus statinio statyba kėlė daug ginčų, tai jį pabaigus visi vienbalsiai patvirtino – šedevras. Vykstate į kruizą Sidnėjaus įlankoje, grožitės atsiveriančiais vaizdais. Aplankote pirmąją europiečių išsilaipinimo vietą, garsiąją Savižudžių uolą, Miklucho-Maklajaus namelį, įtvirtinimų liekanas, pastatytas gynybai nuo rusų antpuolių. Miesto pietuose esantys paplūdimiai sutraukia daugybę poilsiautojų iš viso pasaulio. Žymiausias Australijoje – beveik kilometro ilgio Bondipaplūdimys. Stabtelite pasigrožėti šiuo paplūdimiu, kurį pamėgę ir turistai, ir pasaulio garsenybės. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

11   diena. Po ankstyvų pusryčių išvyka į Žydruosius kalnus. Tokį vardą kalnai gavo dėl reto optinio reiškinio, kuris susidaro lūžtant saulės spinduliams per garus, prisotintus eukaliptų aliejaus. Pirmykščiai, neliesti eukaliptų medžiai, kuriais apaugę kalnai, į atmosferą gausiai išskiria eukaliptų aliejų, o jo garai ryškioje saulėje sukuria savotišką mėlyną miglą, kuri tarytum apjuosia kalnus. Pakeliui aplankote Featherdaleparką, kur susipažįstate su tik Australijai būdinga augmenija ir gyvūnija. Lankytojus pasitinka gardaus kąsnelio prašančios kengūros, tarp eukaliptų šakų saugiai įsitaisiusios snūduriuoja koalos. Čia pamatote ir laukinius šunis dingo ir dar daug akiai neįprastų gyvūnų. Besigėrėdami nuostabiais vaizdais kylate į kalnus. Atvykstate į kalnų centrą Katoomba. Nustebina Didysis kanjonas bei vietinių aborigenų legendomis apipinta „Trijų seserų” uola. Toliau vykstate vaizdingu keliu pasigrožėti kriokliais bei lankotės elegantiškame kalnų miestelyje Leura. Vakarop sugrįžtate į Sidnėjų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

12   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į kontinento gilumą – Ayers Rock miestelį. Skydis: Sidnėjus – Ayers Rock. Vykstate Ayers uolos link, į Kata Tjuta nacionalinį parką, kurio pavadinimas išvertus iš aborigenų kalbos reiškia „daug galvų. Čia laukia pažintis su vietos aborigenų Anangu genties istorija, jos kultūra, įstatymais ir tradicijomis. Išvystate sieninius aborigenų piešinius, šventą ežerą prie Uluru uolos ir aplankote Uluru–Kata Tjuta istorijos ir kultūros centrą. Įspūdį palieka Olgas kalnas– 36 kupolai, sujungti įvairių formų ir dydžių uolų. Pamatote nuostabų spalvų šou, palydėdami saulę netoli Ayers uolos, kuri nusidažo dramatiškai purpurine spalva. Ayers uola arba Uluru, kaip ją vadina Anangugenties aborigenai, yra ypatinga vieta. Uola tūkstančius metų buvo aborigenų pasaulio centras – šventa vieta, kur susikerta protėvių keliai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Ayers Rock apylinkėse.

13   diena. Anksti ryte po pusryčių vykstate prie Uluru uolos. Tai pats didžiausias pasaulyje monolitas ir šventa uola aborigenams. Besimėgaudami rytine kava, stebite saulėtekį, nuostabiomis spalvomis nudažantį Uluruuolą ir apylinkes.. Tai nuostabus reginys, kurio metu užgniaužia kvapą ir jaučiama magiška Australijos „raudonosios širdies" įtaka. Saulei patekėjus keliaujate prie pakilimo į uolą vietos. Eskursiją tęsiate Mutitjulu Waterhole vietovės link, kurioje aptikti aborigenų piešiniai ant uolos. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Auksinį krantą (Golden Coast). Skrydis: Ayers Rock – Brisbenas/Auksinis krantas.Vykstate į viešbutį Auksiniame krante (Golden Coast). Auksinis krantas dažnai vadinamas „Australijos Majamiu\". Čia, šalia auksinių palūdimų, įsikūrę dangoraižiai, neįtikėtino dydžio prekybos centrai ir brangūs teminiai parkai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Auksiniame krante.

14   diena. Pusryčiai. Poilsis Auksiniame krante. Laisvu laiku siūlome vykti į Jūros pasaulio parką, žvejybą jūroje. ar safarį po tropinį mišką ir kopas (už papildomą mokestį).Nakvynė viešbutyje.

Safaris po tropinį mišką

15   diena. Pusryčiai. Poilsis Auksiniame krante. Laisvu laiku siūlome vykti į Jūros pasaulio parką, žvejybą jūroje. ar safarį po tropinį mišką ir kopas (už papildomą mokestį).Nakvynė viešbutyje.

16   diena. Pusryčiai. Poilsis Auksiniame krante. Laisvu laiku siūlome vykti į Jūros pasaulio parką, žvejybą jūroje. ar safarį po tropinį mišką ir kopas (už papildomą mokestį).Nakvynė viešbutyje.

17   diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Brisbenas – Vilnius.

18   diena. Sugrįžate į Vilnių.

Kelionės metu nuvažiuojama apie 1800 km.Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius  – Singapūras/ Brisbena – Vilnius,
 • vietiniai skrydžiai: Melburnas – Hobartas, Hobartas – Sidnėjus, Sidnėjus – Ayers Rock, Ayers Rock  – Brisbenas/Auksinis krantas,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas1,
 • kelionė autobusu su kondicionieriumi pagal programą,
 • 14 nakvynių kruopščiai atrinktuose 4© viešbučiuose,
 • maitinimas: 15 pusryčių 9 vakarienės, 1 pietūs,
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą,
 • kruizas Sidnėjaus įlankoje,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

Pastabos

 • ( )– skrydis su persėdimais.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: elektroninė viza, išvykimo mokestis, sveikatos draudimas, ankstyvas įsiregistravimas ar vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio, arbatpinigiai (taip pat vairuotojams ir gidams), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, gėrimai vakarienių metu, papildomos ekskursijos, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Teirautis agentūroje