Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Graikija

Kelionės kaina nuo 1169.00 €   1021.00 €

2019 m. balandžio 26d., spalio 11d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Graikija.

Kelionės išskirtinumai:

 • 9 pusryčiai ir 8 vakarienės įskaičiuota į kelionės kainą!
 • Išsamiai susipažįstate su Vakarų pasaulio kultūros ir istorijos lopšiu
 • Antikos dvasią pajuntate Homero apdainuotuose Mikėnuose, legendiniuose Delfuose, vaikščiodami po virš Atėnų didingai iškilusį Akropolį; tobulą akustiką išgirstate Epidauro teatre
 • Žavitės ant galingos uolos viršūnės iškilusia Poseidono šventykla su didingu vaizdu į Egėjo jūrą
 • Pramogaujate plaukdami laivu į nuostabias salas: Idrą ir Spetses
 • Puikus atostogų derinys: architektūros ir istorijos paminklai, jaukios tavernos, graikiškas sirtakis ir poilsis prie jūros!

1 diena. Skrydis: Vilnius – Atėnai. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

2 diena.  Pusryčiai. ~7:30 val. išvykstate į ekskursiją po Graikijos sostinę Atėnus – vieną seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – virš miesto didingai kylantį *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: svarbiausią Atėnų Akropolio šventyklą – Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Pasivaikštote po antikinę Agorą, apžiūrite jos muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pietūs. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką, aplankote didžiausią Heladės turgų. ~17 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakarinis pasivaikščiojimas po Atėnus ir *nuotakingas vakaras graikiškoje tavernoje. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

3 diena.  Pusryčiai. ~7 val. išvykstate į Mikėnus. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Atrėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II  tūkst. pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Pietūs. Vykstate į tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 tūkstančių žiūrovų. Kelionę tęsiate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafpliją ir pasivaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Tolo.

4 diena.  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ~7:45 val. siūlome **ekskursiją į žavingas Argo Sarono įlankos salas. Jos stūkso netoli Atėnų, todėl išgyveno išties turiningą istoriją. Ypač išgarsėjo per Nepriklausomybės karą, mat, iš abiejų salų kilo nemažai narsių kovotojų. Saloms būdingas sodrus kraštovaizdis su pušų giraitėmis ir krištoliniu atokių įlankėlių vandeniu. Idra – be galo žavi, daugelio graikų ir pasaulio menininkų pamėgta sala, iš naujo atrasta septintame dešimtmetyje. Nors jos pavadinimas sietinas su sen. graikų kalbos žodžiu hydor – „vanduo", gėlo vandens atsargos yra išsekusios ir vanduo atvežamas iš žemyno. Architektūros išsaugojimui, buvo uždraustas automobilių eismas, todėl sala išlaikė XIX a. žavesį, o stačių laiptų gatvėse galima išvysti ištisą asilų karavaną. Pietūs. Toliau kelionę tęsiate plaukdami į Spetsės salą. Atrodo, kad pati žymiausia salos gyventoja buvo admirolė Bubulina, kėlusi grėsmę turkams. XX a. trečiajame dešimtmetyje salą pamėgo britų emigrantai ir anglofiliškai nusiteikę graikai. Spetsės miestas pakrante driekiasi 2 km. Jo centras kimšte prikimštas kavinių. Mieste yra garsiosios Bubulinos muziejus, o salos paplūdimiai yra geriausi Argo Sarono salose. Plaukdami į šį kruizą galėsite ne tik turiningai praleisti laiką domėdamiesi salų istorija, bet ir pasimėgauti maudynėmis. ~19:30 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Tolo.

5 diena.  Pusryčiai. ~9 val vykstate į Olimpiją. Pakeliui užsukate į Mėsėnę, garsų senovės miestą. Kadaise Sparta, siekdama užvaldyti turtingas miesto lygumas, kariavo su Mėsėne. Aplankote seną *archeologinę vietovę: stadioną, gynybines sienas. Pietūs. Olimpijoje, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės, ir dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę, apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Feidijo dirbuves, Leonidijoną, Hero šventyklą, Filipijoną, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių senojo pasaulio stebuklų – Dzeuso Olimpiečio statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Olimpijoje.

6 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate Delfų link. Esant galimybei, aplankote vieną seniausių šalies vyno gamyklų „Achaia Klauss" ir degustuojate šio krašto vyną (už papildomą mokestį ~10 €). Pakeliui trumpam sustojate didžiausiame Peloponeso mieste Patroje, kur apžiūrite įspūdingą miesto globėjo Šv. Andriejaus cerkvę. Delfuose apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi antikos meno šedevrai. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Delfuose.

7 diena. Pusryčiai. ~9 val. vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Pakeliui sustojate Termopilų perėjos, kur vyko garsusis Termopilų mūšis ir gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Pietūs. Atvykę lankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Pasivaikštote po Kalambakos miestelį. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Kalambakoje.

8 diena. Pusryčiai. ~8 val. išvykstate Kasandros pusiasalio link. Poilsis prie Egėjo jūros. ~15 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į oro uostą. Skrydis: Salonikai – Vilnius. | ~ 90 km

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1500 km

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis | Vilnius – Atėnai/ Salonikai– Vilnius, rankinis orlaivio bagažas1
 • 9 nakvynės | 3 viešbučiuose (4 iš jų kurortuose)
 • Maitinimas | 9 pusryčiai (švediškas stalas) ir 7 vakarienės (trijų patiekalų vakarienė)
 • Ekskursinė programa | autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos, dalomoji medžiaga
 • 1Pagal aviakompanijos taisykles, teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 130 € už visus * pažymėtus objektus |
 • Mokamos ekskursijos | ** kruizas po Graikijos salas –  apie 40    € (kai ekskursijas vyksta ne mažiau kaip 15 turistų)
 • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Teirautis agentūroje