Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Indija 14 dienų

Kelionės kaina nuo 1599.00 €

2016 m. spalio 1 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Indija.

 Delis | Džaipūras | Fatehpur Sikri | Agra | Khajurachas | Orchha Varanasi | Koči | Allepey | Kovalamas | Trivandriumas | Delis

Išvykimo data: 2016.10.01 – 10.14   liko 4 vietos

1 diena. VILNIUS – DELIS Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Delis

2 diena. DELIS

Atskridus į Delio oro uostą, Jus pasitiks ne tik nepakartojamas Indijos gatvelių šurmulys, bet ir mūsų agentūros atstovai. Jie pasirūpins, kad greitai ir saugiai pasiektumėte viešbutį.

Leisime trumpam atsikvėpti ir pasidžiaugti vaizdais pro viešbučio langą, o tada Jūsų lauks apžvalginė ekskursija autobusu. Margaspalvės, savo garsais ir kvapais žavinčios siauros gatvelės, rikšos ir laisvai gatvėse besiganančios šventosios karvės leis pajusti tikrąjį Senojo Delio gyvenimo pulsą. Aplankysite Džama Masdžid mečetę, visame pasaulyje žinomą Raudonąjį Fortą, išvysite Mahatmos Gandi memorialą.

Kita stotelė – Naujasis Delis. Čia turėsite galimybę susipažinti su britų architektūriniais šedevrais, „Indijos vartais", Prezidento ir Parlamento rūmais. Pajusite dieviškąją Lotoso šventyklos aurą. Ne menkesnį įspūdį paliks ir Lakšmi Narajan – didžiausio religinio komplekso – šventykla.

Aplankysite ir didžiausią pasaulyje šventyklų kompleksą Akshardham. Pamatysite, kaip kūrybiškai indai išnaudoja gamtos stichijas: nors čia esančių šventyklų statyboms vieta nebuvo labai tinkama (arti teka upė), sumanūs statybos metodai ir šiuolaikiškos statybinės medžiagos išgelbėjo situaciją. Per penkerius metus (2000-2005 m.) pastatyta Indijos Akshardham šventykla yra neabejotinas architektūrinis stebuklas. Tai vieta, kur vienoje vietoje pajusite tradicinę indų kultūrą ir jų dvasingumą, išvysite Indijos kultūros paveldą ir architektūrą. Grįžę į viešbutį dar ilgai nesumerksite akių, išvydę tiek grožio.

3 diena. DELIS – DŽAIPŪRAS (kelionės ruožas: 260 km, trukmė: apie 5 val.)

Iš karto po sočių pusryčių išvyksite į Džaipūrą – Radžistano sostinę, legendinį „rožinį miestą", taip vadinamą todėl, kad kadaise liepta visus šio miesto statinius dažyti rausva spalva. Apsigyvenę viešbutyje, turėsite laisvą laiką iki pat ryto.

4 diena. DŽAIPŪRAS

Rytą pradėsite ekskursija į „Amber Fortą". Prie šio XI-ojo šimtmečio forto ir rūmų induistinės bei islamiškosios architektūros komplekso vartų priartėsite jodami ant dramblio nugaros. „Amber Fortas" suteiks galimybę persikelti į Macharadžos valdymo laikus. Aplankysite tvirtovę ir didingus rūmus.

Vėliau Jūsų lauks įžymūs Vėjų rūmai ir viduramžių observatorija Džantar Mantar, kurioje neįtikėtinai tiksliai nustatomas laikas.

5 diena. DŽAIPŪRAS – FATEHPUR SIKRI – AGRA (kelionės ruožas: 240 km, trukmė: apie 4,5 val.)

Papusryčiavę dieną pradėsite išvyka į Agrą. Pakeliui sustosite „mirusiame mieste" – Fatehpur Sikri. Tai antroji Didžiųjų Mogolų imperatoriaus sostinė, žavinti savo unikalumu.

Atvykę į Agrą, įžengsite į didingus Tadž Machalo rūmus. Šie rūmai žinomi kaip septintasis pasaulio stebuklas, kitaip vadinamas „meilės simboliu". 1630 m. imperatorius Shah Jehan juos pastatė kaip mauzoliejų savo mylimai žmonai Mumtaz Mahal.

Kitoje upės pusėje, priešais Tadž Mahalo rūmus, įsikūręs Agros Fortas. Aplankysite jame esančias marmuro meistrų dirbtuves ir turėsite unikalią galimybę pamatyti iš kartos į kartą perduodamą meistrų patirtį. Vėliau lauks ekskursija į Beždžionių šventyklą (Monkey Temple) ir laisvas laikas.

6 diena. AGRA – DŽIANSI (traukiniu) – KHAJURAHAS (kelionės ruožas: 195 km, trukmė: apie 4 val.)

Po pusryčių iš viešbučio išvyksite į traukinių stotį. 08:11 val. Jūsų lauks traukinys į Džiansį. Iš ten autobusu tęsite kelionę link Khajuraho – seniausio indiškojo Čandells dinastijos miesto.

Khajuraho mieste aplankysite unikalų, dar pirmajame amžiuje pradėtą statyti šventyklų kompleksą: Laksmi ir Varha, Kandariya Mahadev, Devi Jagdamba. Apžiūrėsite puikias „Kama Sutros" skulptūras, bareljefus.

7 diena. KHAJURAHAS – ORCHHA – DŽIANSI | DŽIANSI – VARANASI (nakvynė traukinyje; kelionės trukmė: apie 11 val.)

Iš Khajuraho vyksite į Orchą, dar vadinamą paslėptu Indijos „perliuku". Tai mažas miestelis, kurį galima apeiti pėsčiomis per keletą valandų. Miestelis, turintis tik 7000 gyventojų, saugo įspūdingą praeitį, apie kurią papasakos gidas. Tai tikra ramybės oazė šurmuliuojančioje Indijoje. Jus sužavės aitriai kvepiantys rožių krūmai ir stulbinanti Orchos pilių – Jehangir Mahal – panorama. Vakare (22:30 val.) iš Džiansi traukinių stoties išvyksite į Varanasi miestą.

8 diena. VARANASI

Varanasi traukinių stotyje Jus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų agentūros atstovai. Leisime pailsėti, bet ne per daug: Jūsų jau lauks pažintinė ekskursija po „amžinąjį Indijos miestą". Gango upės pakrantėje įsikūręs Varanasi miestas, kurio istorija siekia net tūkstantį metų, – vienas svarbiausių induistų centrų visame pasaulyje.

Aplankysite Auksinę šventyklą, budistų šventovę Sarnathą, apžiūrėsite didįjį Domekh kubilą (stupą) ir Mahabodžos šventyklą. Vakare rikšomis vyksite prie Gango upės stebėti šventų ugnies apeigų. Nakvosite Varanasi ir negalėsite atsidžiaugti, kad čia esate.

9 diena. VARANASI – DELIS | MUMBAJUS – KOČI (lėktuvu)

Anksti ryte vyksite prie Gango upės. Visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais – „ghatomis" – nusileisite prie Gango. Plaukdami tradicinėmis medinėmis valtimis, grožėsitės nuostabiu šventyklų kompleksu.

Po pusryčių viešbutyje keliausite į oro uostą. 14:20 val. Jūsų lauks skrydis: Varanasi – Delis – Koči. 21:00 val. nusileisite jau Pietų Indijoje, Koči mieste. Pamatysite, kad Koči – vienas įdomiausių miestų Pietų Indijoje, išsiskiriantis savita pietietiška indų kultūra.

10 diena. KOČI – ALLEPEY (kruizas laivu)

Ryte pasivaikščiosite po žvejų kaimelį. Turėsite galimybę pamatyti, kaip žvejai, grįžę iš jūros su savo laimikiais, atidaro šurmulingą žuvies turgų. Įsitikinsite, kad Pietų Indijos gyventojų pagrindinis verslas – turizmo pramonė ir žvejyba.

Koči miestas turi tris skirtingus regionus: Rytų pusėje – modernųjį Ernakulam rajoną, centre – Mattancherry senamiestį ir Koči Fortą vakaruose. Po apžvalginės ekskursijos išvyksite į Allepey miestą, garsėjantį balto smėlio paplūdimiais ir vandens kanalų labirintais. Čia prasidės Jūsų įspūdingas kruizas laivu. Draugiška įgula kruizo metu pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų. Jaukiai įsitaisę, stebėsite idilišką pakrantėse įsikūrusių kaimelių gyvenimą, gėrėsitės Jus supančia ryškiaspalve gamta.

11 diena. ALLEPEY – KOVALAMAS (kelionės ruožas: 181 km, trukmė: apie 4 val.)

Iš laivo būsite nugabenti į Kovalamo miestą – paplūdimių ir ajurvedinių masažų karalių. Popietę praleisite Arabijos jūros skalaujamame paplūdimyje.

12 diena. KOVALAMAS

Ši diena – visiškai Jūsų! Atsipalaiduosite taip, kaip tai geriausiai mokate daryti patys.

13 diena. KOVALAMAS – TRIVANDRIUMAS – DELIS (lėktuvu)

Kelionę baigsite ten, kur ją ir pradėjote – Delyje. Į Trivandriumo oro uostą būsite nugabenti po pusryčių. 10:55 val. Jūsų lauks skrydis. Delyje nusileisite 15:45 val.

Prieskonių turgus, paskutinės minutės apsipirkimas – tai maži malonumai, kurie Jūsų lauks atsisveikinant su Indija. Chai masala arbata, galimybė savo rankas pasidabinti indiškais Henna motyvais – tai tik pora malonumų, kuriais galėsite pasidžiaugti Delyje.

Delio turgus populiarus ir tarp vietinių gyventojų, kurie čia ateina ieškodami įvairių indiškų rankdarbių, tikro šilko, sarių, arbatų ir kitų prieskoninių žolelių. Šis turgus ypatingas tuo, kad jame galima rasti įvairių Indijos regionų suvenyrų: čia viskas po vienu stogu.

14 diena. DELIS – VILNIUS

Po pusryčių Delio viešbutyje keliausite į oro uostą. Skrydžio maršrutas: Delis – Europos miestas – Vilnius.

Kelionės kaina 1599 €/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

lėktuvo bilietai: Vilnius – Europos miestas – Delis – Europos miestas – Vilnius;

lėktuvo bilietai: Varanasi – Koči / Trivandriumas – Delis;

 oro uosto mokesčiai;

 traukinio bilietai: Agra – Džiansi / Džiansi – Varanasi;

 pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;

 kelionės autobusu su oro kondicionieriumi;

 10 nakvynių 3 ir 4 žvaigždučių viešbučiuose;

maitinimas (pusryčiai);

 nakvynė traukinyje;

1 nakvynė bei pusryčiai, pietūs ir vakarienė laive kruizo metu;

 2 nakvynės 4 žvaigždučių viešbutyje ant jūros kranto Kovalame;

bilietai į visus mokamus objektus pagal programą;

Indiško maisto gaminimo pamokėlė;

viešnagė pas vietinę šeimą;

 rusiškai kalbantis vietinis gidas;

 kelionės metu lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 medicininių išlaidų draudimas;

gėrimai, pietūs ir vakarienės;

Indijos viza ir formalumų sutvarkymas (kaina – 96 Eurų);

 asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, kai kuriuose objektuose – mokestis už fotoaparatą, kamerą.

Pastabos:

 Keičiantis lėktuvo bilietų ir kitų paslaugų kainoms, esant valiutų kursų svyravimams, kelionės kaina gali kisti.

 Kelionės programa ir objektų lankymo tvarka gali kisti.

Teirautis agentūroje