Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Italija. Nuo šiaurinių Alpių iki pietinės Amalfio pakrantės

Kelionės kaina nuo 699.00 €   576.33 €

2019 m. rugsėjo 19d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Italija.

Kelionės išskirtinumai:

 • Kviečiu keliauti į išskirtinę kelionę tikriems kelionių ir maisto gurmanams!
 • Beveik kasdien degustuosime įvairiausius Italijos virtuvės delikatesus: parmezano ir mocarelos sūrius, balzaminį actą, garsiuosius itališkus ledus, ypatingą citrininį limončelo likerį, vynus ir populiariąją grappa degtinę.
 • Aplankysime seniausio universiteto miestą ir Emilijos-Romanijos regiono gastronomijos sostinę Boloniją, didingus Palazzo Reale rūmus, spalvingą Neapolį, vienas seniausių graikiškų šventyklų Italijoje, gražiąsias Tivolio vilas.
 • Dieną „Dolce Vita" ritmu praleisime Amalfio pakrantėje – čia skubėti negalima, būtina atsipalaiduoti ir mėgautis viskuo, ką teikia gyvenimas ir ši diena!

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstate Zalcburgo link. Kelionė per Čekiją, Austriją. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Po pietų atvykstate į Zalcburgą, dar vadinamą „vartais į Alpes". Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodą, Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvas laikas. Išvykstate Italijos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Austrijos–Italijos pasienyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į „Balzaminio acto miestelį", Čia jūs ne tik sužinosite kaip gaminamas garsusis modenos Balzaminis actas, jo atsiradimo istoriją, bet ir mėgausitės vietinių produktų – parmezano sūrio ir Balzaminio acto *degustacija. Keliaujate į Parmą, laikomą vienu aukščiausią pragyvenimo lygį turinčių Italijos miestų. Daug dalykų pasaulyje garsina Parmos vardą: Stendalio romanas „Parmos vienuolynas"; vytintas Parmos kumpis (prosciutto); parmezano (parmigiano) sūris; iš čia kilęs kompozitorius Verdis ir Lamborghini automobilis. Pamatote vieną didingiausių Italijoje Duomo katedrą. Lankote XVI a. Farnese giminės rūmų Palazzo Pilotta dalį, Parmos teatrą (Teatro Farnese), kurio puošnus pastatas yra beveik vien tik iš medžio. Čia turite laiko pailsėti ir papietauti. Tęsiate kelionę į Modeną, miestą, kuris visais laikais buvo didžiausias Bolonijos konkurentas. Gėritės XII a. Modenos katedra (saugoma UNESCO). Apie 20 val atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Bolonijos.

4 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Boloniją – seniausio Europoje universiteto miestą. Ekskursija mieste: Didžioji aikštė, Neptūno fontanas, Šv. Stepono bazilika, XIV a. Šv. Petronio bazilika, Bolonijos universitetas. Bolonija ne tik garsi savo istoriniu kultūriniu paveldu, bet ir laikoma neoficialia srities gastronomijos sostine. Čia gausu puikių restoranų, veikia nuolat šurmuliuojantis turgus, kuriame net išrankiausi ras sau patinkančių skanumynų. Aplankote *itališkų ledų muziejų, degustuojate ledus. Išvykstate Neapolio link. Apie 21 val. vakarienė ir nakvynė viešbutyje Romos apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Keliaujate į Pietų Italiją, Kampanijos regioną. Vykstate aplankyti vienus įspūdingiausių *rūmus Italijoje – Palazzo Reale. Šie milžiniški rūmai dydžiu prilygsta Versaliui Prancūzijoje. Rūmai pastatyti ekstravagantiškajam Burbonui Karoliui III puikuojasi daugiau nei 1000 salių, didžiuliais laiptais, gausiai puoštais karališkaisiais apartamentais. Rūmus supantis parkas prilygsta meno kūriniui: didžiuliai fontanai, dekoratyviniai vandentiekio įrengimai ir statulos. Kiekvieną pribloškia prabanga ir didybė. Atvykstate į Neapolį – Kampanijos regiono sostinę, chaotišką bet istorija dvelkiantį miestą. Siūlome papietauti ir paskanauti tikros neapolietiškos picos (už papildomą mokestį – apie 5-10 EUR) Trumpa ekskursija po miesto centrą, apstatytą rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais: pamatote Karalių rūmus, San Carlo teatrą, Naująją pilį, Umberto I galeriją. Apie 20 val. atykstate į viešbutį Salerno apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Šią dieną praleidžiate nuostabaus grožio Amalfio pakrantėje, kuri didžiuojasi savo spalvingais miesteliais, atokiais paplūdimiais, jūros gerybėmis ir „lediniu" baltuoju vynu, pagamintu iš Vezuvijaus slėnyje auginamų vynuogių. ***Laivu plaukiate į Positaną. Miestelis leidžiasi svaiginančiu šlaitu jūros link. Tai vienas romantiškiausių miestelių visoje Italijoje. Dauguma Positano gatvių laiptuotos, o spalvingi, ilgaamžiai namai glaudžiasi vienas prie kito. Pasivaikštote miestelio gatvėmis ir aplankote romaninio stiliaus miestelio *bažnyčią. Išplaukiate į Amalfį, didžiausią pakrantės miestą. Jo pasididžiavimas – X a. Katedra spalvingu fasadu. Amalfis buvo galingas jūrinis miestas, kol 1131 m. jį užėmė Neapolio karalius Rodžeris. Miestelis dabar garsėja citrinomis, čia gaminamas limoncello citrininis likeris. Esant galimybei, siūlome likerio *degustaciją. Apie 19 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kalabrijos regionas visame pasaulyje garsėja čia gaminamu minkštu mozzarella sūriu, kuris gaminamas iš buivolės pieno. Vykstate į pienininkystės ūkį, kuriame susipažįstate su sūrio *gamyba ir *degustuojate garsiąją mozzarella di bufala. Keliaujate į *Pestą, VI a. pr. Kr. įkurtą graikų miestą, kurį vadino Poseidonija. 273 m. pr. Kr. jį užėmė romėnai – užpuolė ir sužlugdė. Miestas vėl atrastas XVIII a. Šiandien būriai turistų vyksta apžiūrėti trijų dorėninių Heros, Neptūno ir  Cereros šventyklų bei atkasto antikinio miesto. Išvykstate Romos link. Pakeliui, esant galimybei, sustojate prekybos centre, kur galite įsigyti itališkų gastronomijos produktų ir kitų lauktuvių sau ir artimiesiems. Viešbutį pasiekiate apie 20 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiuggi apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Vykstate į Romos priemiestyje įsikūrusį Tivolio miestelį – Romos patricijų mėgstamą vasarojimo vietą. Aplankote miestelio centre esančia *d’Este vilą, kurios pasididžiavimas – itališko stiliaus parkas su gausybe fontanų. Pasivaikštote šimto fontanų galerija, apžiūrite Ovalųjį ir milžinišką Drakono fontanus, klausotės vandens vargonų melodijų. Toliau keliaujate į Umbriją, kuri savo grožiu nenusileidžia kaimyninei Toskanai. Aplankote vieną gražiausių regione Orvjeto miestelį, įkurtą ant 300 m. aukščio plynaukštės. Miestelio pasididžiavimas – didinga romaninio-gotikinio stiliaus Katedra. Esant galimybei, apžiūrite įspūdingo dydžio Orvjeto *šulinį, kurį 1527 m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangallo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miestelio gyventojus priešo puolimo atveju. 62 m gylio šachtos statybos darbai truko dešimt metų. Siūlome *ekskursiją po požeminį Orvietą, kur ne tik galėsite pamatyti, kaip kadaise gyveno žmonės bet ir papietauti po žeme įkurtame restorane. Viešbutį Veneto regione pasiekiate apie 21 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Vykstate į Bassano del Grappa. Miestelio pavadinimas asocijuojasi su populiariu popietiniu Italų gėrimu –grappa. Šis gėrimas gaminamas iš vynuogių išspaudų likusių gaminant vyną. Aplankote *Museo Poli della Grappa muziejų, pasakojantį šio populiaraus gėrimo istoriją ir pristatantį gamybos procesą. Norintys *degustuoja grappa. Išvykstate Čekijos link. Į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse atvykstate apie 23 val.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~5850 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose,
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 7 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 150 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 40  EUR asmeniui
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Teirautis agentūroje