Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Izraelis

Kelionės kaina nuo 1189.00 €   1038.00 €

2019 m. balandžio 6d., spalio 5d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Izraelis.

Kelionės išskirtinumai:

 • Pasineriate į istorijos vingius Biblijoje minimuose miestuose: Kafarnaume, kur įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas; Nazarete, kur prabėgo Jėzaus vaikystė bei Jėzaus gimimo vietoje – Betliejuje
 • Aplankote ir krikščioniui, ir žydui, ir musulmonui Šventą žemę – Izraelį ir jos širdį – Jeruzalę, kur sekate Jėzaus pėdomis, lankotės spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, Raudų sienoje paliekate raštelį su savo norais
 • Plaukiate mediniu laivu Galilėjos ežeru, kaip tai darė vietiniai žvejai Jėzaus gyvenimo laikotarpiu
 • Vaikštote po niekada nemiegantį Tel Avivą ir vieną seniausių miestų pasaulyje – Jafą
 • Mėgaujatės maudynėmis Negyvojoje ir Viduržemio jūrose

1 diena. Skrydis: Vilnius – Tel Avivas. Atskrendate į Izraelį, kurį ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai laiko Šventąja žeme. Sutvarkę įvažiavimo į Izraelį formalumus, vykstate į viešbutį Netanijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. ~7:30 val. vykstate į Haifą. Tai vienas gražiausių Viduržemio jūros rytų pakrantės miestų, trečiasis pagal dydį Izraelio miestas, įsikūręs Karmelio kalno papėdėje prie vaizdingos įlankos. Grožitės puikia panorama, atsiveriančia nuo Karmelio kalno, pavaikštote po nuostabaus grožio persiškuosius Bahai sodus. Vykstate į Aką. Senasis miestas-uostas minimas dar XIX a. pr. Kr. rankraščiuose. Kryžiaus žygių metu Akas tapo kryžiuočių sostine. Hebrajų Biblijoje jis minimas kaip miestas, kuriame izraelitams nepavyko išvyti kanaaniečių. Pietūs. Sustojate pasigrožėti balto kalkakmenio *Rosh Hanikra uolomis. Kelionę tęsiate į  aukščiausiai įsikūrusį Galilėjos regiono miestą Safedą, kuris žinomas kaip mistinio Kabalos tikėjimo centras. Senojoje miesto dalyje gausu kavinių, restoranų bei meno galerijų. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tiberijuje.

3 diena. Pusryčiai. ~8 val vykstate Galilėjos jūros pietvakarių kranto iškilusio Palaiminimų kalno (125 m) link. Ant šio kalno Jėzus pasakė savo mokiniams garsųjį Kalno pamokslą. Kiekviena pamokslo dalis prasideda žodžiu „palaiminti",  todėl ši vieta buvo pavadinta Palaiminimų kalnu. Čia Jėzus pasirinko savo apaštalus. Šią vietą krikščionys gerbia dar nuo Bizantijos laikų - jau tuomet papėdėje stovėjo bažnyčia. Kelionę tęsiate į Kafarnaumą, įsikūrusį Galilėjos ežero pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus sinagogoje; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Kafarnaume yra geriausiai Izraelyje išlikusi marmurinė IV–V a. sinagoga. *Plaukiate mediniu laivu Galilėjos ežeru, tokiais laivais plaukiojo vietiniai žvejai Jėzaus gyvenimo laikais. Vykstate į stipriu kavos su kardamonu aromatu svaiginantį Nazareto miestą, kuriame pagal krikščionių Evangeliją prabėgo Jėzaus vaikystė, kuriame gyveno Marija ir Juozapas, kuriame arkangelas Gabrielius pranešė apie Mesijaus gimimą, kuriame Jėzus pradėjo pamokslininko veiklą. Pietūs. Didžiausiame arabų mieste Izraelio teritorijoje persipynė egzotiška arabų kultūra su vakarietišku šiuolaikiškumu. Šiandien turistų labiausiai lankoma vieta – Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia. Aplankote Šv. Šeimos namą, Šv. Apsireiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Vykstate Betliejaus  link. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejaus apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. ~8 val. aplankote Betliejų – Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Vykstate į Jeruzalę. Apžvelgiate seniausią pasaulio miestą nuo Alyvmedžių kalno viršūnės, kur Kristus žengė į dangų. Aplankote Getsemanės sodą, kuriame Kristus su apaštalais meldėsi po Paskutinės vakarienės. Būtent čia atėjo Jėzus naktį prieš nukryžiavimą, čia jis išgyveno išdavystės kartėlį ir buvo suimtas. Pamatote Dievo tarno ir Visų Tautų bažnyčias, Šv. Marijos kapą, Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Keliaujate į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve – tai tradicinis piligrimų maršrutas Jeruzalėje, įamžinantis Jėzaus Kristaus kelionę Kryžiaus keliu. Pietūs. Aplankote atnaujintą Žydų kvartalą, kuris praeityje buvo žydų gyvenimo centras Jeruzalėje. Ekskursijos metu taip pat pabuvojate spalvingose ir egzotiškose prekyvietėse, pamatote Karaliaus Dovydo kapą ir Prisikėlimo baziliką, kuri yra pastatyta toje vietoje, kur buvo palaidotas ir prisikėlė nukryžiuotas Jėzus Kristus. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Norintiems pratęsti pažintį su vakarine Jeruzale siūlome vykti į Jeruzalę. ~22 val grįžtate į viešbutį. Nakvynė Betliejuje.

5 diena. Pusryčiai. ~9 val. **išvyka į Masadą ir prie Negyvosios jūros. Keliaujate Judėjos dykumos link. Vykstate prie Jordano upės, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Šią žemės vietą laiko šventa ir krikščionys, ir žydai, ir musulmonai. Aplankote Masadą, kuri 2001 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Masada – tai didingi senovės pastatų griuvėsiai ir tvirtovė, įsikūrę vaizdingoje vietovėje ant uolos prie Negyvosios jūros. Čia įvyko žydų ir romėnų karas (Didysis žydų sukilimas), kuomet žydų sikarijų bėgliai įvykdė masinę savižudybę. Pakylate keltuvu aplankyti Herodo Didžiojo rūmų, romėnų pirčių ir sinagogos. Grožitės nuostabiu romėnų stovyklų ir Negyvosios jūros vaizdu. Maudynėms keliaujate į vieną iš Negyvosios jūros paplūdimių. Nors ir vadinama jūra, tačiau morfologiškai tai yra ežeras, kadangi neturi tiesioginio ryšio su Pasauliniu vandenynu. Negyvosios jūros pavadinimą davė romėnai, iki tol ji buvo vadinama: „Druskingoji", „Rytų", „Asfaltinė". Dėl vandenyje neegzistuojančių bakterinių gyvybės formų ji dar vadinama Mirties jūra. Negyvoji jūra telkšo 420 m žemiau Pasaulinio vandenyno lygio. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Betliejuje.

6 diena. Pusryčiai. ~8 val. išvykstate į Naująją Jeruzalę. Aukščiausiasis teismas, Israeli Kneset – Parlamentas. Paskutinės vakarienės menė Siono kalne ir Karaliaus Dovydo kapavietė. Karalių Dovydą pranašu pripažino ir judėjai, ir krikščionys, ir musulmonai. Biblijoje sakoma, jog karalius Dovydas buvo palaidotas ant Siono kalno Jeruzalėje. Vykstate į triukšmingą prekybinį turgų, kur mėgsta užsukti ir vietiniai, ir turistai. Čia akys raibsta nuo vietinių gardumynų gausos. Laisvas laikas, kurio metu siūlome įsigyti lauktuves ir papietauti. Vykstate Viduržemio jūros pakrante Cezarėjos link. Cezarėja – didis kryžiuočių uostamiestis, romėnų laikų Izraelio sostinė. Čia Petras pakrikštijo romėnų centurioną Kornelijų, kuris tapo pirmuoju į krikščionybę atverstu kitatikiu. Tai viena svarbiausių *archeologinių vietovių, kurioje išlikę miesto griuvėsiai: romėnų – bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos, dalis amfiteatro, akveduko, visuomeninių pastatų, bizantiškos bazilikos, kryžiuočių pilies. Vykstate Netanijos link ~18 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

7 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Tel Avivą. Aplankote senąją miesto dalį – Jafą, kur vaizdingose gatvelėse netoli senojo uosto įsikūrę meno galerijos, studijos, rankdarbių parduotuvėlės, užkandinės bei restoranai. Tai vienas seniausių pasaulio miestų. Pirmą kartą miestas buvo paminėtas Egipto faraono Thutmosis III rašytinėse kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, žydams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams ir kiekviena iš šių tautų paliko savo pėdsakus miesto istorijoje. Su šia vieta susijusios įvairiausios legendos ir pasakojimai. Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą. Tai niekad nemiegantis kosmopolitiškas miestas, ne tik šalies finansų, ekonomikos ir verslo centras, bet ir žydų kultūros, mados, prekybos ir pramogų centras. Vykstate į Neve Tzedek – vieną seniausių Tel Avivo rajonų, pastatytas kaip priemiestis 1887 metais. XX a. pradžioje ši vieta buvo garsių rašytojų, bohemiško pasaulio atstovų namai, tačiau vėliau rajonas buvo apleistas ir neprižiūrimas. Tik 1980-aisiais jo dvasia buvo atgaivinta. Dabar tai populiarus rajonas, vaizdingos ir siauros gatvelės vedančios jūros link. Užburia šviežiai plikomos kavos aromatas ir bohemiška atmosfera. Pietūs. Vykstate į deimantų muziejų. Susipažįstate su brangiausiais ir rečiausiais visoje žemėje esančiais mineralais. Vakare tęsiate susipažinimą su miestu ir vykstate į Rotchild  bulvarą, kuriame virte verda gyvenimas. Čia gausu restoranėlių, vyno barų ar šarmingų kavinių. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

8 diena. Pusryčiai. Laivas laikas poilsiui prie jūros. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į oro uostą. Skrydis: Tel Avivas – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~ 960 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis | Vilnius – Tel Avivas – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas1
 • 7 nakvynės | 3 viešbučiuose
 • Maitinimas | 7 pusryčiai (švediškas stalas) ir  6 vakarienės (švediškas stalas)
 • Ekskursinė programa | autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos, rusiškai/angliškai kalbantis vietinis gidas, dalomoji medžiaga
 • 1Pagal aviakompanijos taisykles, teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 60 € už visus * pažymėtus objektus
 • Mokamos ekskursijos | ** –  mokama ekskursija į Masadą ir prie Negyvosios jūros – apie 70 €. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų
 • Arbatpinigiai | apie 30 € (vairuotojui ir gidui)
 • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Teirautis agentūroje