Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Izraelis - Jordanija (12 d.)

Kelionės kaina nuo 1759.00 €

2016 m. balandžio 17 d., gegužės 14 d., birželio 03 d., rugsėjo 03 d., spalio 26 d., lapkričio 12 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Izraelis, Jordanija.

Kelionės privalumai:

 • Patikimi Izraelio partneriai
 • Aukštos kvalifikacijos gidai ir kelionių vadovai
 • Geri viešbučiai, dviejų kartų maitinimas
 • Plati ekskursinė programa Izraelyje ir Jordanijoje su į kainą įskaičiuotais visais lankytinų objektų bilietais.
 • Lankysite Petros miestą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą ir 2007- aisiais metais pripažintą vienu iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų.

Kelionės programa

1 DIENA. SKRYDIS Į TEL AVIVĄ. TEL AVIVAS – JAFA. Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva - Europos miestas – Tel Avivas. Atvykimas į Tel Avivą. Pasitikimas oro uoste. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį poilsiui. Ekskursija po Tel Avivą - vieną didžiausių Izraelio miestų, kurio pavadinimas reiškia „pavasario kalva". Tel Avivas, įkurtas kaimyninės Jafos gyventojų tik 1909m., dabar yra ne tik šalies finansų, ekonomikos ir verslo, bet ir žydų kultūros, mados, prekybos ir pramogų centras. „Baltasis miestas" – 1930-1950m statyta Tel Avivo dalis, kuriai būdingi bauhaus stiliaus statiniai – paskelbtas UNESCO pasaulio kultūros paveldu. Pamatysite įžymųjį Tel Avivo universitetą, biblioteką, meno muziejų, senąjį ir naująjį Operos teatrą. Tel Avivo priemiestisJafa – seniausias Palestinos miestas, uostas, minimas karaliaus Hiramo pokalbyje su Saliamonu. Tai kultūrų kryžkelės vieta: čia buvo statoma biblinė Nojaus arka, netoli kranto jūroje kyšo neaukštos mitinės graikų Andromedos uolos. Svetingame mieste prie jūros buvo apsistojęs krikščionių apaštalas Petras, kurį angelo paliepimu į Cezarėją pakvietė šimtininkas Kornelijus. Ekskursijos metu aplankysite senąjį uostą, bokšto laikrodį, Šalom bokštą. Pasivaikščiosite po senamiestį, šiuo metu tapusį menininkų kvartalu, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, dirbtuvių, rankdarbių parduotuvių bei kavinukių. Esant galimybei – maudynės Viduržiemio jūroje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. СEZARĖJA. HAIFA. AKO. Pusryčiai. Ryte ekskursija į Cezarėją – Romos laikų Judėjos ir Samarijos provincijos centrą, senąjį kryžiuočių uostą. Šį miestą įkūrė karalius Erodas Didysis ir, atsidėkodamas Romos imperatoriui Cezariui Oktavianui Augustui už padovanotą žemę, pavadino miestą Cezarėja. Tai vienas svarbiausių ankstyvosios krikščionybės centrų : čia lankėsi apaštalas Pilypas, čia romėnų karininkas Kornelijus pasikvietė apaštalą Petrą, čia vyko apaštalo Pauliaus teismas... Apžiūrėsite romėnų laikų akveduką, amfiteatrą, hipodromą ir kryžiuočių miesto griuvėsius. Išvykimas į Haifą – miestą, įsikūrusį prie Viduržemio jūros įlankos ant Karmelio kalno. XIII a. Karmeličių vienuolynas ir Stella Maris bažnyčia, statyta XIX a. virš senosios pranašo Elijo arba dievo Motinos grotos, kur grįždama iš Egipto glaudėsi Šventoji šeima. Įspūdingas kalno šlaite išsidėstęs Bahajų centro kompleksas su šventove ir babidų sektos įkūrėjo Babo kapaviete bei puikiu persiško stiliaus parku. Bahaistai skelbiasi esą universalios religijos išpažinėjais, jie pasisako už visuotinę lygytę ir švietimą bei pasaulinę taiką, Haifoje yra pagrindinis bahajų centras. Vykstame į senąjį Ako miestą , kurio istorija siekia keturis tūkstantmečius. Tai vienas iš nedaugelio Izraelio miestų, kuriame gyventojų daugumą sudaro palestiniečiai. Aplankysite viduramžių laikų senamiestį, turkų turgų, mečetę, pastatytą turkų sultono Al-Džazaro ir galingą kryžiuočių tvirtovę. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. GALILĖJA. Pusryčiai. Išvykimas į šiaurinę šalies dalį. Pažintis su krikščioniškąja Galilėja. Aplankysite Galilėjos Kaną – Kanos vestuvių vietą, kur Jėzus vandenį pavertė vynu. Pravažiuosite pro Taboro kalną, kur įvyko Jėzaus atsimainymas, o balsas iš dangaus paskelbė: „Šitas mano išrinktasis sūnus, jo klausykite". Kelionė į Nazaretą – vieną didžiausių Galilėjos miestų, išsidėsčiusį kalvų apsuptame slėnyje. Didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis prabėgo būtent Nazarete, čia jis praleido savo vaikystę ir jaunystę, čia pradėjo savo veiklą. Tai vienas svarbiausių Šventosios žemės traukos centrų. Pamatysite Marijos Apreiškimo baziliką, Šventosios Šeimos namą, šv. Mergelės šaltinį ir Šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai: „Štai tu pradėsi įsčiose ir pagimdysi sūnų, kurį pavadinsi Jėzumi". Kafarnaumas – buvusi Romos legiono būstinė, muitų rinkimo vieta, per ši miestą ėjo Galilėją su Damasku jungiantis Via Maris kelias. Aplankysite Šv. Petro namą – muziejų. Išvykimas į Tabghą. Vietos pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos ir reiškia „septynis šaltinius", įtekančius į Galilėjos jūrą. Apžiūrėsite baziliką, pastatytą Jėzaus įvykdyto duonos padauginimo stebuklo vietoje. Evangelijoje pasakojama, kad Kristui pagailo ant kalno jo pasiklausyti susirinkusių žmonių, kurie, dienai baigiantis, buvo labai išalkę. Jis paėmė turėtus penkis kepalus duonos ir dvi žuvis, sukalbėjo maldą ir liepė mokiniams išdalinti maistą penkiems tūkstančiams susirinkusiųjų. Ir visiems užteko maisto. Pakilsite į Palaiminimų kalną, kur buvo pasakytas garsusis Kalno pamokslas: „Palaiminti, kurie liūdi, nes jie bus paguosti. Palaiminti romieji, nes jie paveldės žemę. Palaiminti, kurie alksta ir trokšta ramybės, nes jie bus pasotinti, palaiminti gailestingieji, nes jie ras pasigailėjimą. Palaiminti tyriaširdžiai, nes jie regės Dievą. Palaiminti taikdariai, nes jie bus vadinami Dievo sūnumis. Palaiminti, kurie yra persekiojami dėl teisybės, nes jų yra dangaus karalystė. Palaiminti esate, kai jus šmeižia, persekioja ir meluodami kalba prieš jus visokį pikta dėl manęs; džiaukitės ir džiūgaukite, nes jūsų atpildas didelis danguje; taip juk persekiojo pranašus,kurie buvo prieš jus [...]". Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. GALILĖJA. GALILĖJOS JŪRA. Pusryčiai. Ryte grožėsitės Tiberiados ežeru – Galilėjos jūra– pagrindiniu Izraelio gėlo vandens šaltiniu. Ramybei ir susikaupimui nuteiks plaukimas laivu vandenimis, viršum kurių, pasak Biblijos, neskęsdamas žengė Kristus. Šiame ežere žvejojo daugelis mokinių, prieš Kristui juos pašaukiant skelbti Dievo žodį: „Eikite paskui mane. Aš padarysiu Jus žmonių žvejais". Prie Tiberiados ežero Jėzus pasirodė savo mokiniams po prisikėlimo iš mirusiųjų. Vyksite į mažą miestelį Baniją ant Hermono kalno. Čia pamatysite 33 m. aukščio krioklį, kurio vanduo krenta į gilų baseiną, nutekantį į Jordano upę. Esant geram orui, vyksite į Golano iškyšulį ant Bentalo kalno (1165m.). Golano kalnyno ilgis- 70km, plotis siekia 25km. Šis kalnynas nepaprastai svarbus izraeliečiams, jis tarsi sauganti siena skiria juos nuo ne itin draugiškų kaimynų. 1967m. kovose su Sirija Izraelis užėmė didesnę dalį šios teritorijos ir ją apgyvendino, o po trylikos metų paskelbė oficialią jo aneksiją. Kovoms atminti iš likusios dalies apkasų suformuota nedidelė ekspozicija. Po to vyksite prie Jordano upės, kur, pasak Naujojo Testamento, Jonas Krikštytojas krikštijo žydus, kur buvo pakrikštytas ir Jėzus Kristus. Čia galima pasinerti Krikšto pažadų atnaujinimui. Istorinis romėnų miestelis – Bet Šeanas (Skitopolis), kurio didybę mena likęs romėnų amfiteatras, talpinęs septynis tūkstančius žiūrovų. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje .

5 DIENA. NEGYVOJI JŪRA. KUMRANAS. MASADA. ELATAS. Labai ankstyvi pusryčiai. Kelionė Judėjos dykuma prie Negyvosios jūros, pakeliui aplankant Kumraną. Kumranas – tai svarbiausia žydų istorijoje ir raštijoje archeologinių radinių vieta. Kasinėjimai Kumrano nacionaliniame parke atidengė esenų sektos gyvenvietę, gyvavusią nuo 150 m.pr.Kr. iki 68 m.po Kr. Šie atsiskyrėliai gyveno dykumoje dirbdami žemę, ganydami bandas ir studijuodami Senąjį Testamentą. Čia kalnų oloje moliniuose induose rasti garsieji Kumrano rankraščiai, dabar saugomi Izraelio muziejuje Jeruzalėje. Esant galimybei apsilankysite specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kurioje parduodami produktai pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvoji Jūra - tai pati žemiausia pasaulio vieta. Ši jūra tris kartus per dieną keičia spalvą: ryte būna juosva, vidurdienį per karščius – mėlyna, o prieš saulėlydį – rausva. Vanduo, prisotintas mineralinių druskų ir jame esantys gydomieji purvai atjaunina, atstato jėgas. Maudynės jūroje. Išvykimas link Masados. Ekskursija į Masados tvirtovę – virš Negyvosios jūros kylantį stalkalnį dykumoje, sutvirtintą tarp 103 ir 76m.pr.Kr. Kuomet Erodas Didysis suprato šią vietą esant idealia slėptuve, pastatė sutvirtinančias sienas ir bokštus, įrengė ištaigingų rūmų kompleksus, kareivines bei ginklų ir maisto sandėlius. Vėliau ši vieta tapo žydų maištininkų priebėga, o jos didybę į užmarštį nugramzdino romėnų apgultis ir šturmas. Tuomet, supratę neįveiksiantys užpuolikų, apie tūkstantys Masados gyventojų padegė savo namus ir išsižudė, kad nepatektų į belaisvę. Keliaudami per Aravos dykumą vykstate į Timnos nacionalinį parką (esant galimybei - vasaros sezono metu). Šiose vietose buvo pačios seniausios vario kasyklos. Pamatysite dykumos peizaže iškilusias didingas 50 metrų aukščio raudonąsias uolas, vadinamas Karaliaus Saliamono bokštais. Atvykimas į Elatą. Elatas – vienintelis Izraelio uostas Raudonojoje jūroje. Tai puiki vieta nardytojams ir burlentininkams. Čia atvyksta ilsėtis tie, kurie žavisi koralais ir įvairiaspalviu žuvų pasauliu. Esant galimybei – maudynės Raudonojoje jūroje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. ELATAS. Pusryčiai. Poilsis prie Raudonosios jūros arba pramogos už papildomą mokestį (pasirinktinai): povandeninis ir paviršinis nardymas, jūrų muziejus - delfinariumas, povandeninė koralų rifų observatorija, safari džipais, išvyka į Elato akmenų muziejų. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. PETRA. Pusryčiai. Išvykimas į Jordaniją. Sienos perėjimo formalumai. Vykstame į „Raudonosios rožės" miestą – Petrą. Tai maždaug 300 m. pr. Kr. raudonų atspalvių Mozės slėnio smiltainio uolose išskaptuota nabatėjų karalystės sostinė. Petra yra Jordanijos vizitinė kortelė ir didžiausia vertybė, įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. 2007 metais ji buvo pripažinta vienu iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų. Įspūdingu siauru tarpekliu prieisite vieną žymiausių Petros objektų, iškirstą rožiniame smiltainyje – iždo pastatą (lobyną), kuris pribloškia savo didingumu. Apžiūrėsite kapavietes, amfiteatrą, vienuolyną ir kitus išskirtinius statinius- gamtos ir žmogaus sukurtus stebuklus. Pavargę eiti pėsčiomis, galėsite išmėginti beduinų užaugintų kupranugarių ir asiliukų tvirtumą jodami ar pasivėžinti arklių tempiamose karietose. Išvykimas į nakvynės vietą. Vakarienė.Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. MADABA. AMANAS. Pusryčiai. Ekskursijos po Jordaniją tęsinys. Išvykstame į Madabą. Tai 4500 metų senumo ir kelis kartus Biblijoje paminėtas miestas. Šiame „mozaikų mieste" aplankysime Bizantijos laikotarpio šv. Jurgio bažnyčią. Šios graikų ortodoksų bažnyčios grindyse yra iš 2,3 mln. smulkių, įvairiaspalvių akmenukų išdėlioti mozaikiniai Jeruzalės ir visos Palestinos žemėlapiai, datuojami VI-VII a. po Kr. Jeruzalės žemėlapis vaizduoja Kristaus kančios kelią iki nukryžiavimo. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame užsukti į tipišką kavinukę ir paragauti arabiškos kavos su kardamonu. Šios dienos akcentas – kilimas į šventąjį Nebo (Dangaus) kalną. Čia po sekinančios keturiasdešimties metų kelionės dykuma stovėjo Mozė ir ilgesingai žiūrėjo į Pažadėtąją žemę, kurion jam nebuvo leista įžengti. Čia Mozė mirė ir buvo palaidotas. Gėrėsitės įspūdingais vaizdais nuo Nebo kalno, apžiūrėsite Mozės bažnyčią (IV a.), istorinę ekspoziciją, kryžių. Išvykimas link Amano. Amanas – Jordanijos sostinė, įkurta ant 7 kalvų ir vadinama Filadelfija. Šiandieninis Amanas – kontrastų miestas, nusidriekęs jau per 19 kalvų. Gėrimės nuostabia miesto panorama nuo Citadelės kalvos, ant kurios pries daugelį amžių iškilo pirmieji didingo miesto statiniai. Leidžiamės žemyn nuo kalvos, stebėdami triukšmingą vietos gyventojų kasdienybę, nuo margaspalvių prekių gausos plyštančias net šaligatvius okupavusias parduotuvėles, stebėdamiesi tik jordaniečiams suprantamomis kelių eismo taisyklėmis ir kartas nuo karto ausimi sugaudami iš mečečių sklindančio meudzino raginimą melstis. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. DŽARAŠAS. JERUZALĖ. Pusryčiai. Toliau tęsiame pažintį su Jordanija. Kelionė į Džarašą, vadinamą Rytų Pompėja. Tai vienas geriausiai išlikusių senovės romėnų miestų pasaulyje. Jo kalvas puošia šventyklos, teatras, kolonados, pirtys. Vaikščiodami puikiai išlikusiomis grįstomis gatvėmis, užeidami į įspūdingos architektūros statinius, apžiūrėdami tuomet įrengtas vandentiekio sistemas, kanalizaciją ir puikiai suprojektuotas šildymo bei vėdinimo sistemas, pajusite Romos imperijos didybės ir ilgaamžiškumo dvelksmą, ilgam laikui išliksiantį atmintyje. Išvykimas į Izraelio pusę. Sienos perėjimas Allenby (Huseino) tiltu. Atvykimas į Jeruzalę. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas Jeruzalėje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. JERUZALĖ. Pusryčiai. Ekskursija po Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis – judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims – Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams – Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Vakarinėje Jeruzalėje gyvena daugiausia žydai, Rytų Jeruzalėje – arabai. Pagrindinėje miesto dalyje įsikūrę žydų, armėnų, krikščionių ir musulmonų kvartalai liudija sudėtingą ir įvairialypę žmonijos patirtį. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine, sakoma, kad čia "Viešpats žvelgia iš dangaus ir mato visą žmoniją”. Lankysitės „Pater noster" bažnyčioje, kurios sienose išrašyta „Tėve mūsų" malda įvairiomis pasaulio kalbomis, akį pradžiugins ir lietuviški maldos žodžiai pagrindiniame bažnyčios pastate. Pasikelsite ant Alyvų kalno viršūnės, nuo kurios atsiveria nepakartojama Jeruzalės miesto panorama ir vaizdas į didžiausias pasaulyje žydų kapines. „Dominus flevit" koplyčia – vieta, iš kur Kristus, pažvelgęs į Jeruzalę, pravirko suvokdamas, kas jos laukia: „O, kad tu šiandien suprastum, kas tau atneša ramybę! Deja, tai paslėpta nuo tavo akių". Apsilankysite Getsemanės soduose, kur Kristus meldėsi paskutinį vakarą, buvo išduotas ir suimtas. Čia dar auga tuos laikus menantys alyvmedžiai. Užsuksite į Mergelės Marijos mirties bažnyčią ir vienuolyną, kurie pastatyti vokiečių benediktinų 1906m, "Visų tautų” bažnyčią. Kilsite į Siono kalną. Aplankysite Paskutinės vakarienės kambarį- ketvirtą pagal svarbą vietą krikščionims, ir Karaliaus Dovydo kapo vietą. Vyksite į žydų kvartalą, kad savo akimis išvystumėte švenčiausią judaizmo relikviją – beveik 500 m ilgio ir 18 m aukščio Raudų sieną, ir visa širdimi pajustumėte ją supančią aurą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. JERUZALĖ. Pusryčiai. Esant galimybei išvyka į Betliejų – Kristaus gimimo vietą. Pasak evangelisto Luko, Viešpaties Angelas paskelbęs žmonijai didelį džiaugsmą: „Šiandien Dovydo mieste jums gimė Išganytojas. Jis yra Viešpats Mesijas". Kristaus Gimimo bažnyčia (katalikų, stačiatikių ir armėnų šventovė po vienu stogu) – viena seniausių krikščionių šventyklų, funduota dar Romos Imperatoriaus Konstantino, Piemenėlių lankų ir bažnyčios . Grįžtame į Jeruzalę ir tęsiame ekskursiją po miestą. Išvysite Šv. Onos bažnyčią, pastatytą Mergelės Marijos gimimo vietoje. Toliau keliausite Kristaus Kryžiaus keliu – į Golgotos kalną vedančia Via Dolorosa gatve su paskutiniais Kristaus žemiškos kelionės sustojimais. Pirmieji Kristaus kelią ėmė kartoti bizantiečiai , o XIVa. Pranciškonai nustatė kančių kelią su kai kuriomis stotimis, kurios vėliau krikščionių piligrimų buvo kiek pakoreguotos. Kryžiaus kelias veda į Prisikėlimo (Šv. Kapo) baziliką, pastatytą toje vietoje, kur buvo palaidotas ir prisikėlė nukryžiuotas Kristus. Keturioliktoji Kryžiaus kelio stotis – Kristaus palaidojimas. Į ją veda žvakių liepsnelėm nušviešton rotondon besileidžiantys bažnyčios laiptai. Laisvas laikas. Vakarienė. Išvykimas į Tel Avivą. Atvykimas į viešbutį nakvynei arba į oro uostą (priklauso nuo lėktuvo bilietų).

12 DIENA. Skrydis Tel Avivas – Europos miestas – Vilnius/ Ryga/ Varšuva.

Kelialapio kaina: 1949 Eur (priklauso nuo lėktuvo bilietų kainos)

Priemoka už vienvietį kambarį: ~ 500 Eur

Minimalus keliautojų skaičius – 15

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai,
 • kelionė patogiu autobusu su vėdinimo sistema pagal programą,
 • 10 (11) nakvynių 3* viešbučiuose,
 • Maitinimas: 10 (11) pusryčių, 11 vakarienių,
 • Jordanijos vizos formalumų sutvarkymas vietoje pasienyje,
 • ekskursinė programa,
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą,
 • angliškai arba rusiškai kalbantis gidas,
 • grupės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Oro uosto mokesčiai ~ 209 Eur
 • Jordanijos viza,
 • išvykimo mokesčiai iš Jordanijos ~ 30 USD,
 • išvykimo mokesčiai iš Izraelio ~ 35 USD,
 • sveikatos draudimas kelionės metu ~ 20Eur.,vyresniems nei 65 metai ~ 40Eur
 • asmeninės išlaidos, arbatpinigiai gidams ir vairuotojams, gėrimai, papildomos išlaidos.

Papildoma informacija

PASTABOS

 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus 2 savaitėms iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Iškilus pavojui dėl turistų saugumo, Izraelio turizmo organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Teirautis agentūroje