Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujiena! Kanada..Niagaros kriokliai ir nepakartojamo grožio gamta

Kelionės kaina nuo 4599.00 €   4194.29 €

2017 m. rugsėjo 01 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Kanada.

Kelionės išskirtinumai

 • Lankote vieną gražiausių pasaulio valstybių, turtingą nuostabia gamta ir vaizdingais miestais 
 • Aplankote vieną svarbiausių turistų vilionių Kanadoje – Niagaros krioklį! 
 • Lankote neregėto grožio nacionalinius Banfo ir Yoho nacionalinius parkus, žingsniuojate Athabasca ledynu ir grožitės vandens galiūnais – banginiais 
 • Gražiausi nacionaliniai parkai, garsiausi miestai ir nepamirštami panoraminiai vaizdai


BANFO NACIONALINIS PARKAS  – YOHONACIONALINIS PARKAS  – TAKAKAVOS KRIOKLYS – COLUMBIA ICEFIELDS – DŽIASPERAS – MALIGNE EŽERAS – KAMPLOOPS – ROBSON VIRŠUKALNĖ – WELLS GRAY PARKAS –VANKUVERIO SALA – VIKTORIJA – SHWARTZ ĮLANKA –VANKUVERIS  – MONREALIS  KVEBEKAS – TORONTAS  – NIAGAROS KRIOKLYS

1   diena. Skrydis: Vilnius – Kalgaris. Atskrendate į Kalgarį. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į garsųjį Banfokalnų kurortą, įsikūrusį Banfo nacionaliniame parke. Šis kurortas traukia ir aktyvaus poilsio mėgėjus, ir tuos, kurie mėgsta lepintis SPA centruose, vaikščioti po nedideles parduotuvėles, o vakare siausti naktiniuose klubuose. Nakvynė viešbutyje Banfe.

2   diena. Pusryčiai. Vykstate į nacionalinį Banfo parką, kuris yra seniausias nacionalinis parkas Kanadoje, ir užima 6641 km² teritoriją. Tai vienas įspūdingiausių parkų pasaulyje, kuriame viešpatauja slėniai, kalnai, ledynai, miškai, pievos, ežerai ir upės. Moraine ežeras tyvuliuoja Dešimties Viršukalnių slėnyje, 1890 m aukštyje virš jūros lygio. Šiek tiek žemėliau tarp kalnų įsiterpęs Luizos ežeras. Šį ežerą indėnai vadino Mažų Žuvelių ežeru, tačiau 1884 m. jis buvo pervadintas karalienės Viktorijos dukters Luizos garbei. Smaragdo spalvos vanduo, milžiniški ežerus supantys kalnai snieguotomis viršūnėmis pakeri kiekvieną čia atvykstantį keliautoją. Toliau vykstate į Britų Kolumbijos provincijoje įsikūrusį Yoho nacionalinį parką – didžiulių uolų ir krioklių kraštą. Parkas, išsidėstęs vakarinėje Uolinių kalnų dalyje, saugo ankstyvosios vandenyno gyvybės, ledo ir vandens jėgos, unikalių augalijos ir gyvūnijos rūšių išlikimo paslaptis. Turistus čia traukia milžiniškos, tarytum bokštai, į dangų kylančios uolos, nuostabūs kriokliai ir 28 viršukalnės, kurių aukštis per 3000 m. Pamatote didžiausią šiame regione Takakavos krioklį, krentantį vertikaliai žemyn iš 380 m aukščio į Yoho slėnį. Vakare sugrįžtate į Banfą. Nakvynė viešbutyje Banfe.

3   diena. Pusryčiai. Vaizdingu keliu išvykstate Džiaspero link. Pakeliui sustojate Columbia Icefields vietovėje. Tai didžiausia ledo ir sniego sankaupa į pietus nuo Arkties Žiedo, užimanti beveik 325 km² teritoriją ir maitinanti 8 didžiausius ledynus, kurie visi matomi važiuojant į Džiasperą. Esant galimybei, siūlome specialia ledo mašina važiuojate ant Athabascaledyno (už papildomą mokestį – apie 50 CAD). Sužinote kaip susiformavo šis 6 km ilgio ledo liežuvis ir pavaikštote ant jo. Vakare atvykstate į Džiasperą. Nakvynė viešbutyje Džiaspere.

4   diena. Pusryčiai. Vykstate prie didžiausio Uolinių kalnų regione natūralaus 22 km ilgio Maligne ežero. Ypatingo paslaptingumo šiai vietovei suteikia Dvasių sala (Spirit Island) ežero viduryje. Sala pasiekiama tik laivu. Plaukiate laivu Maligne ežeru. Sustojate Dvasių saloje, kurioje, pasiekę apžvalgos aikštelę, grožitės kvapą gniaužiančiais vaizdais. Sugrįžtate į Džiasperą. Laisvas laikas arba siūloma dar viena puiki pramoga – Džiaspero keltuvas (Jasper Tramway), keliantis į 2277 m aukštį – tai ilgiausia ir aukščiausiai esanti keltuvo linija Kanadoje, kuria keliantis atsiveria nuostabi viršukalnių, kalnų ežerų, Athabasca upės ir kalnuose esančio Džiaspero miesto panorama (už papildomą mokestį  –  apie 45 CAD). Nakvynė viešbutyje Džiaspere.

5   diena. Pusryčiai. Išvykstate į Kamloops. Pakeliui sustojate pasigrožėti Robson viršukalne – viena aukščiausių viršukalnių Kanados Uolėtuosiuose kalnuose (3953 m). Aplankote Wells Grayparką, kuriame pamatote kvapą gniaužiantį 135 m aukščio Helckmenkrioklį. Žiemą šis krioklys tampa didžiule ledo kolona, kurios aukštis didesnis nei dvidešimties aukštų pastato. Atvykstate į Kamloops. Nakvynė viešbutyje.

6   diena. Pusryčiai. Vykstate į Tswassen prieplauką ir plaukiate į Vankuverio salą. Ši milžiniška sala, ištįsusi Ramiajame vandenyne, užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė turtinga dirbamais laukais, žvejų kaimeliais bei moderniais miestais. Vykstate į Britų Kolumbijos provincijos sostinę – pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Miesto svečius sužavi didingas XX a. pradžios Empressviešbučio pastatas, iškilęs prie mažoje įlankėlėje esančios Viktorijos prieplaukos. Prieplaukoje gyvenimas šurmuliuoja ir dieną, ir naktį. Čia renkasi muzikantai, menininkai, o ore tvyro šventinė atmosfera. Netoliese stovi Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmai. Įspūdingą Parlamento rūmų pastatą 1893 m. suprojektavo gabus architektas Fransis Ratenburis (Francis Rattenbury), kuriam tuomet tebuvo 25–eri metai. Nakvynė viešbutyje Viktorijoje.

7   diena. Pusryčiai. Plaukiate pasigrožėti vandens galiūnais – banginiais. Tai įspūdingiausias reginys! Tūkstančius kilogramų sveriančių pilkųjų bei kuprotųjų banginių būriai išdykauja tarsi vaikai keldami bangas. Čia taip pat galima pamatyti ir banginių-medžiotojų – didžiųjų orkų. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po Viktoriją. Vykstate į Shwartz įlanką ir keltu keliatės į žemyninę Kanados dalį. Vykstate į Vankuverio miestą. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.

8   diena. Pusryčiai. Ekskursija po didžiausią Britų Kolumbijos provincijos miestą, prisiglaudusį prie kalnų grandinės ir iš trijų pusių apsuptą vandens. Tai vienas gražiausių miestų pasaulyje. Amžinai žaliuojanti oazė miesto širdyje – Stanley parkas, antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje kinų kvartalas (China town), garsėjantis teatralizuotais renginiais ir gatvių eitynėmis savaitgaliais; istorinis miesto kvartalas – Gastown. Aplankote antropologijos muziejų, įsikūrusį nuostabioje vietoje ant Pilkųjų uolų. laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir pasivaikščiojimui po miestą. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.

9   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Monrealį. Skrydis: Vankuveris – Monrealis. Dėl bažnyčių gausos dažnai vadinamas „šimto varpinių miestu". Monrealis pripažinimą pelnė dėl didelės restoranų įvairovės ir pernakt nerimstančio naktinio gyvenimo. Gyventojams ir atvykėliams čia nėra nei noro, nei galimybės nuobodžiauti. Įsikūręs prie Šv. Lauryno upės, yra svarbus šalies pramonės, prekybos ir finansų centras, svarbiausias uostas Kanadoje. 1976 m. Monrealyje vyko. vasaros olimpinių žaidynės Savo prancūzakalbių gyventojų gausumu Monrealis nusileidžia tik Paryžiui. Miestas yra Kanados kultūros sostinė, garsus savo trimis universitetais bei gausia menininkų bendruomene. Vykstate į apžvalginę ekskursiją po dinamišką miestą, aplankote senamiestį ir senąjį uostą, miesto rotušės aikštę, Šv. Elenos salelę su jos garsiuoju fortu, gynusiu miestą nuo amerikiečių įsiveržimo 1812 m. Pamatote Notre Dame baziliką – neogotikinę katalikų katedrą su dviem grakščiais bokštais. Nakvynė viešbutyje Monrealyje.

10   diena. Pusryčiai. Vykstate į apžvalginė ekskursija į Kvebeką – žavųjį miestą Šv. Lauryno ir Šv. Karolio upių santakoje. Atvykus pamatote miesto panoramoje dominuojantį legendinį Chateau Frontenac viešbutį, tapusį miesto simboliu. Aplankote Abraomo laukus, kuriuose 1759 m. britų armija sumušė prancūzus ir kur dabar yra miesto parkas. Apžiūrite Notre Dame de Quebeckatedrą – pirmosios Šiaurės Amerikos parapijos bažnyčią. Pasivaikšote po žavų senamiestį, apjuostą aukštomis sienomis, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Grįžtate į Monrealį. Nakvynė viešbutyje Monrealyje.

11   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Kanados verslo ir finansų sostinę –Torontą, įsikūrusį prie Ontario ežero. Skrydis: Monrealis – Torontas. Atvykus į Torontą apžvalginė ekskursija po daugialypį Torontą, kuriame susimaišė tautos, kalbos, kultūros, į kurį atvyksta žmonės iš viso pasaulio ir kuria savo ateitį. Miestą apžvelgiate pakilę į 553 m aukščio CN bokštą, iš kurio atsiveria įspūdingi didingojo metropolio vaizdai. Nakvynė viešbutyje Toronte.

12   diena. Pusryčiai. Išvyka prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių. Šį nuostabų gamtos kūrinį 1630 m. atrado indėnų vedami prancūzų medžiotojai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m ilgio Pasagos krioklys (theHorseshoe Falls), apie 323 m ilgio Amerikos krioklys (the American Falls) ir apie 15 m ilgio Jaunosios nuometo krioklys (the Bridal Veil Falls). Krioklių aukštis – apie 57 m. Niagaros kriokliai, susidarę vandeniui išplovus molio skalūnus ir įgriuvus dolomitinėms klintims, turistus stebina jau nuo XVII a. Pasagos forma išsidėstęs krioklys tapo populiariausia, laimę nešančia jaunavedžių lankoma vieta. Esant galimybei, vykstate degustuoti desertinio ledo vyno vadinamo „Icewine” (už papildomą mokestį). Vakare sugrįžtate į Torontą. Nakvynė viešbutyje Toronte.

13   diena. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą. Skrydis: Torontas – Vilnius.

14   diena. Parskrendate į Vilnių.

Kelionės metu autobusu ir greituoju traukiniu nuvažiuojama ~2400 km


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius – Kalgaris; Torontas – Vilnius,
 • vietinis skrydis: Vankuveris – Monrealis; Monrealis  –Torontas,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1
 • 12 nakvynių 3* viešbučiuose,
 • maitinimas: 12 pusryčių,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą,
 • plaukimas laivu Viktorijoje,
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą,
 • rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

Pastabos

 • ( ) – skrydis su persėdimu; gali būti į/iš Vilniaus, Rygos ar Varšuvos. Esant skrydžiams ne iš Vilniaus, keleiviai vežami į išskridimo/iš parskridimo oro uosto autobusu/mažu autobusu.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: leidimas įvykti į šalį („eTA"), draudimas, arbatpinigiai (taip pat vairuotojui ir gidams), programoje nepaminėti maitinimai, leidimai filmuoti ir/ar fotografuoti, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Teirautis agentūroje