Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Sūrio kelias

Nėra žinoma, kaip buvo pagaminti pirmieji sūriai ir kas juos išrado, bet manoma, kad sūris buvo atrastas visiškai atsitiktinai. Spėjama, kad šis produktas buvo atrastas Centrinėje Azijoje arba Vidurio Rytuose. Nugirsta legenda byloja apie vienišą klajoklį, keliavusį per dykumą su pieno pripildytu konteineriu, pagamintu iš galvijų skrandžio. Dėl skrandyje esančio fermento kelionės metu pienas atsiskyrė į varškę ir išrūgas. Manoma, kad pirmieji sūriai buvo gana sūrūs ir rūgštūs, tekstūra panašūs į dabartinį fetos arba varškės sūrį. Naujojo produkto idėja greitai paplito Europoje. Dėl senovės romėnų išradingumo ir išskirtinės maisto kultūros atsirado daugybė sūrio receptų, rūšių, pavadinimų. Šiandien pasaulyje egzistuoja šimtai sūrio rūšių. Skirtingas skonis ir tekstūra išgaunami naudojant skirtingas bakterijas, nevienodo riebumo, kilmės pieną, dedant priedų, taikant įvairias nokinimo sąlygas.

Kviečiame apsilankyti mūsų organizuojamoje sūrio kelio ekskursijoje. Programa skirta ir vaikams, ir suaugusiems. Sužinosime apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, pamatysime etnografinius pieno rauginimo, sviesto mušimo ir kitokius indus, ragausime sūrius, gaminamus AB „Rokiškio sūris".

Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas. Ekskursijos kaina yra sutartinė.

Teirautis agentūroje