Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Vyno kelias

Nežinia, ar šiandien Anykščiai galėtų didžiuotis Lietuvos vyno sostinės titulu, jei 1926 metais į šį kraštą nebūtų atvykęs diplomuotas trisdešimtmetis agronomas Balys Karazija. Greitai sumojęs, kaip panaudoti ligi tol nelabai vertintas sodo, paežerių ir miškų gėrybes - vaisius ir uogas, B. Karazija netrukus buvo pradėtas tituluoti Lietuvos vyno karaliumi. O Anykščiai savo ruožtu tuometinės spaudos buvo pakrikštyti lietuviškąja Burgundija arba Lietuvos vyno sostine.

"Vyno kelio"lankytojai, dalyvaudami šioje programoje keliauja dviem kryptimis - savo akimis išvysta vaisiaus ar uogos virsmą vynu ir tuo pačiu susipažįsta su lietuviško vyno tradicijų kaita, kurią įtakojo besikeičiantys laikmečiai ir požiūris į lietuvišką vyną. Mokamos degustacijos metu bendrovės specialistai supažindina lankytojus su gėrimų sudėtimi, aromato ir skonio ypatumais, ragavimo kultūra.

Siaurasis geležinkelis yra vienas iš nedaugelio veikiančių Lietuvos inžinerijos paminklų. Tai ilgiausias Europoje siaurasis geležinkelis, veikiantis ruože Panevėžys - Anykščiai - Rubikiai. Kviečiame keliauti reguliariaisiais reisais maršrutais Anykščiai – Troškūnai – Anykščiai arba Anykščiai – Rubikiai – Anykščiai. Tai trumpos ir nebrangios kelionės, rengiamos gegužės – spalio mėnesiais iš Anykščių geležinkelio stoties. Jums pageidaujant, rengiamos individualaus plano kelionės – jūs pasirenkate maršrutą, laiką, pramogas ir kitas paslaugas. Šioms kelionėms galima užsisakyti visą traukinį ar vieną vagoną. Keliauti galite iš Panevėžio, Anykščių, Troškūnų. Tai mėgstamiausios kelionės. Keliauti smagu ne tik vasarą, kai šilčiausios ir ilgiausios dienos, tačiau ir žiemą. Puikiai laiką praleisite siauruku atriedėję į sūrių degustaciją Surdegio stotyje ar linksmai pašėliosite Rekstino miško aikštelėje. Čia skanausite kepsnius, paruoštus ant žarijų, šildysitės karštu vynu ar arbata. Pasiilgusiems romantikos – Troškūnų vienuolynas, įdomios istorijos, legendos, vyno degustacijos, delekatesai. Žiemą ar vasarą, siauruko Dolskis, nuolaikingieji žydukai, Tado Blindos plėšikų užpuolimas, įvairiausios muzikinės programos ir kt.

Ekskursijos kaina yra sutartinė.
Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas. 

Teirautis agentūroje