Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Žolinių kruizas: Ryga - Stokholmas - Jūrmala (3 dienos)

Kelionės kaina nuo 139.00 €   115.00 €

2019 m. rugpjūčio 15 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Latvija, Švedija.

Kviečiame  Jus į nepamirštamą ir nepakartojamą kelionę laivu! Aplankykite Šiaurės Venecija vadinamą Skandinavijos miestą Stokholmą ir pasimėgaukite trumpa savaitgalio kelione! Ypatinga laivo aplinka, saulėlydis ir gražūs vaizdai, kuriais galėsite mėgautis kelionės metu, romantiškos Stokholmo senamiesčio gatvelės ir speciali pramogų ir poilsio programa – ši kelionė taps puikiu pasirinkimu Jums ir Jūsų draugams ar artimiesiems. Turiningos ekskursijos dvejose Europos sostinėse – Rygoje ir Stokholme, siautulingi vakarėliai laive, jausminga muzika, aplankysime „Miestą ant bangos" - vieną didžiausių pajūrio kurortų Baltijos šalyse - Jūrmalą, ir puikus savaitgalis Jums garantuotas!

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latvijos sostinę - Rygą. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, šiaurės Paryžiumi. Langu į Vakarus.Visi jie tinka ir dabar, nors vargu, ar tiksliai apibūdina šį nuolat besikeičiantį miestą, įsikūrusį ant Dauguvos upės kranto, kuria susisiekia su Baltijos jūra. Rygoje keliautojai galės džiaugtis įvairia architektūra, o ypač - jugendo stiliaus pastatais. Vienos iš didžiausių pasaulyje stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas, kurio architektūroje atsisipindi miesto istorija nuo pat 1201 metų iki mūsų dienų. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, ''Trijų brolių" namai, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas puošniausias Rygos pastatas "Juodagalvių" gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, ''namas su katinu", senamiesčio gatvelių labirintai... Toliau sukame į Rygos uostą, iš čia vakare kruiziniu laivu išplaukiame į Švediją. Vakarą praleidžiame pramogaudami laive. Pramoginė programa laive - nemokamai! Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA
Atplaukiame į Stokholmą - vieną įdomiausių didmiesčių, pastatytų net ant 14 salų. Švedijos sostinėje ramybė ir didmiesčio tempas, vanduo ir salos, istoriniai pastatai ir moderni architektūra puikiai dera tarpusavyje. Ekskursija po Stokholmą: Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai; Karalių Rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės; Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai; Parlamentas, kuris užima visos Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas. 
Mieste gausu muziejų, vienas lankomiausių - Vasa muziejus*, čia eksponuojamas didingas iš jūros dugno iškeltas ir restauruotas XVII a. karališkasis karo laivas. 1628 m. tik išplaukęs iš Stokholmo įlankos savo pirmosios kelionės metu nuskendo, o po 333 metų buvo ištrauktas į paviršių ir restauruotas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare laivu išplaukiame atgal į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė 4-vietėse laivo kajutėse.

3 DIENA
Ryte atplaukiame į Rygą. Keliaujame į vieną žymiausių Latvijos kurortų - Jūrmalą. Pasivaikščiosime pagrindine ir gyviausia vieta kurorte - Jomas gatve. Tai pėsčiųjų gatvė, šalia kurios gausu ne tik istorinio paveldo statinių, turistų patogumui daug vasaros terasų, kavinių. Jomas gatvės 37 numeriu pažymėtame name įsikūrusiame Horno viešbutyje veikia restoranas „Septynios seserys", kuriame savo jaunystės laikais grojo garsus latvių muzikantas ir kompozitorius Raimondas Paulas. Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Kelionė per Latviją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Kelionės vadovo-gido paslaugos;
2 nakvynės turistinės klasės keturvietėse kelto kajutėse (B4) be lango su dušu ir WC;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
1 pusryčiai laive - švediško stalo restoranas (galima užsisakyti 2 pusryčius): 
suaugusiems - 12 Eur; vaikams (12-17 metų) - 7.50 Eur, vaikams (6-11 metų) - 5.00 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
1 vakarienė laive
- švediško stalo restoranas (galima užsisakyti 2 vakarienes):
suaugusiems - 34 Eur, vaikams (12-17 metų) – 16 Eur, vaikams (6-11 metų) - 11 Eur; vaikams iki 5 metų – nemokamai.
Bilietai į mokamus objektus (*):
Vasa muziejus: suaugusiems – 15 Eur/asm, vaikams iki 18 metų – nemokamai.
Sveikatos draudimas kelionės metu asmenims iki 65 metų  
Asmeninės išlaidos.

Priemoka asmeniui, jei pageidaujama gyventi kajutėje 3-se, 2-se ar kajutėje su langu:
Kajutės tipas Priemoka asmeniui
3-vietė kajutė be lango (B3) - 15 Eur/asm
2-vietė kajutė be lango (B2) - 35 Eur/asm
4-vietė kajutė su langu (A4) - 15 Eur/asm
3-vietė kajutė su langu (A3) - 35 Eur/asm
2-vietė kajutė su langu (A2) - 70 Eur/asm

Preliuminarūs išvykimo miestai ir laikai (gali keistis):
04:00 val Kaunas, Kauno pilies aikštelė
05:30 val Vilnius, Spaudos rūmai, Laisvės pr. 60.
07:00 val Panevėžys, "Iki" parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties.

Pastabos:

  • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal kelionės pirkimo laiką. Jeigu kelionę nusipirkote ją paskelbus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
  • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Teirautis agentūroje