Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujiena! Kuba ...temperamentingu salsos ritmu

Kelionės kaina nuo 3699.00 €   3230.00 €

2018 m. balandžio 17 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Kuba.

Kelionės išskirtinumai

 • 8 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė ir 4 nakvynės su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota" įskaičiuota į kelionės kainą! 
 • Aplankote temperamentu trykštančią salų valstybę tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno 
 • Pabuvojate net keturiose iš septynių UNESCO saugomų vietovių 
 • Gėritės didingais kolonijiniais pastatais, revoliuciniais monumentais, jaukiais autentiškais žvejų kaimeliais, beribiais tabako laukais; mėgaujatės puikiais smėlio paplūdimiais Atlanto vandenyno pakrantėje 
 • Jūsų laukia visiškas atsipalaidavimas, nepakartojami įspūdžiai, latino ir džiazo muzikos garsai, kvapnus rankomis susuktų cigarų dūmas

HAVANA – PINAR DEL RIO: VINALES SLĖNIS IR EL INDIO URVAI – CIENAGA DE ZAPATA – KROKODILŲ FERMA – GUAMA INDĖNŲ KAIMELIS – CIENFUEGOS – TRINIDADAS – SANTA KLARA – VARADERAS

1   diena. Skrydis: Vilnius – Havana. Atskrendate į Kubos sostinę Havaną. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

2   diena. Pusryčiai. Pažintį su nuostabia šalimi pradedate nuo senosios Havanos. Kiekviename žingsnyje jaučiate, kokia gyva istorija šioje šalyje. Senoji miesto dalis kimšte prikimšta muziejų, meno galerijų, bažnyčių, istorinių paminklų, kolonijinių pastatų. Gatvėmis rieda senovinės mašinos. Gausu kavinukių bei užeigėlių, kuriose net dienos metu gyvai skamba temperamentingos muzikos garsai. Pavaikštote po senojo miesto aikštes, aplankote garsiojo Havana Club romo muziejų, kuriame klausotės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir gamybos procesą. Ekskursija autobusu po moderniąją Havanos dalį: didingasis Kapitolijus, Revoliucijos aikštė, Malekono aveniu. Vakare laisvas laikas pasivaikščiojimui po senamiestį. Siūlome aplankyti Floriditabarą, kuriame laiką su draugais mėgo leisti Hemingvėjus. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

3   diena. Pusryčiai. Išvyka į Pinar del Rio provinciją. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi geriausi cigarai. Aplankote tabako fabriką, kuriame sužinote tabako gamybos istoriją ir pamatote, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru jūsų rankose. Vykstate į bene gražiausią salos vietą – Vinales nacionalinį parką, kur ypatingai vešli augalija ir gausybė medžiais bei krūmais apaugusių įvairaus dydžio kūgio formos kalvų, vadinamų mogotais. Vinales slėnis yra įtrauktas į UNESCO saugojamų vietų sąrašą. Sustojate Los Jasminesapžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria puikus viso slėnio vaizdas. Vinalesmiestelyje apžiūrite aikštę ir bažnyčią. Apžiūrite didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Pietūs. Po pietų vykstate į gražiausią slėnio vietą – El Indio urvus. Valtimis plaukiate požemine upe. Vakare sugrįžtate į Havaną. Siūlome pažiūrėti įžymiausią Kuboje Tropicana show (už papildomą mokestį). Tai nuo 1939 m. rodomas šou po atviru dangumi, pasakojantis kubietiškos muzikos istoriją: daugybė šokėjų, spalvingi kostiumai ir, žinoma, romas, kuriuo vaišinami visi vakaro svečiai. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

4   diena. Pusryčiai. Vykstate į Cienaga de Zapata. Cienaga de Zapata parkas – didžiausias pelkynas Kuboje, kurį 2001 m. UNESCO paskelbė Biosferos rezervatu. Apžiūrite krokodilų fermą, kur pagal 1962 m. specialiai sukurtą programą, veisiamos ir auginamos dvi prie išnykimo ribos atsidūrusios krokodilų rūšys. Tai buvo pirmoji revoliucinės vyriausybės sukurta gamtos išsaugojimo programa. Kad ir kaip būtų ironiška, bet čia taip pat galite nusipirkti mažą krokodiliuką ar paragauti krokodilienos kepsnio. Laivu plaukiate į dirbtinai sukurtą indėnų kaimelį Guama ežero viduryje. Tęsiate kelionę į pietinės Kubos perlu vadinamą Cienfuegos miestą. Tai vienas gražiausių miestų Kuboje, įsikūręs prie Cienfuegos įlankos, kurią atrado Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m). Tiek istorija, tiek architektūra byloja apie stiprią prancūzų įtaką šiam regionui. Istorinis senamiestis, Chosė Marti parkas su unikalia triumfo arka pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, maurų stiliaus Valle rūmai, katedra, ilgiausia Kuboje Prado promenada. Vykstate į Trinidadą. Nakvynė viešbutyje.

5   diena. Pusryčiai. Trumpa pažintis su Trinidadu. Rekonstruoti namai, didingos bažnyčios, siauros akmenimis grįstos gatvės dvelkia kolonijiniu periodu. La Canchancharabare paragaujate kokteilio, vietinių gyventojų pavadinto tuo pačiu pavadinimu. Vykstate į Santa Klarą (Santa Clara). Šis miestas dar vadinamas vieno Kubos herojų, kovojusiu kartu su Fideliu Kastro revoliucijos laikotarpiu, Ernesto Čegevaros miestu. Apžiūrite muziejų. Po pietų išvykstate į Varaderą – didžiausią kurortinį kompleksą Karibuose. Nakvynė viešbutyje (maitinimo tipas „viskas įskaičiuota").

6   diena. Poilsis Varadero kurorte prie Atlanto vandenyno. Dauguma turistų atvyksta į kurortą ne vieną kartą. O sugrįžtama čia dėl keleto priežasčių: saulės, puikių smėlio paplūdimių, žalsvai žydro nepaprasto skaidrumo vandens ir, žinoma, viešbučiai su viskas įskaičiuota maitinimo sistema. Poilsio metu siūlomos pramogos viešbutyje, taip pat siūlomos ekskursijos, nardymas, žvejyba, golfas, iškylos laivu, plaukiojimas su delfinais ir t.t. (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje (maitinimo tipas „viskas įskaičiuota").

7   diena. Poilsis Varadero kurorte prie Atlanto vandenyno. Dauguma turistų atvyksta į kurortą ne vieną kartą. O sugrįžtama čia dėl keleto priežasčių: saulės, puikių smėlio paplūdimių, žalsvai žydro nepaprasto skaidrumo vandens ir, žinoma, viešbučiai su viskas įskaičiuota maitinimo sistema. Poilsio metu siūlomos pramogos viešbutyje, taip pat siūlomos ekskursijos, nardymas, žvejyba, golfas, iškylos laivu, plaukiojimas su delfinais ir t.t. (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje (maitinimo tipas „viskas įskaičiuota").

8   diena. Poilsis Varadero kurorte prie Atlanto vandenyno. Dauguma turistų atvyksta į kurortą ne vieną kartą. O sugrįžtama čia dėl keleto priežasčių: saulės, puikių smėlio paplūdimių, žalsvai žydro nepaprasto skaidrumo vandens ir, žinoma, viešbučiai su viskas įskaičiuota maitinimo sistema. Poilsio metu siūlomos pramogos viešbutyje, taip pat siūlomos ekskursijos, nardymas, žvejyba, golfas, iškylos laivu, plaukiojimas su delfinais ir t.t. (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje (maitinimo tipas „viskas įskaičiuota").

9   diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Havanos oro uostą. Skrydis: Havana –Vilnius.

10   diena. Parskrendate į Vilnių.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1200 km.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis: Vilnius – Havana – Vilnius,
  rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1

 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą,
 • 8 nakvynės 3-4 viešbučiuose,
 • maitinimas: 9 pusryčiai (kontinentiniai), 1 pietūs (išvykos į Pinar del Rio metu) ir 4 nakvynės su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota",
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą,
 • rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

Pastabos

 • () – skrydis su persėdimu; gali būti į/iš Vilniaus, Rygos ar Varšuvos. Esant skrydžiams ne iš Vilniaus, keleiviai vežami į išskridimo/iš parskridimo oro uosto autobusu/mažu autobusu.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: Kubos viza („turisto kortelė") ir formalumų sutvarkymas, draudimas, arbatpinigiai (taip pat vairuotojui ir gidui, mokami kelionės pabaigoje), gėrimai pietų metu, programoje nepaminėtas maitinimas, miestų turistiniai mokesčiai, leidimai filmuoti ir/ar fotografuoti, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Teirautis agentūroje