Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujieji Metai Venecijoje! IŠPARDUOTA

Kelionės kaina nuo 350.10 €   340.00 €

2018 m. gruodžio 29 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Italija.

Kelionės privalumai:

 • Venecija: salelės, tiltai, kanalai, laike sustingę didingi rūmai ir tyliai lagūnos vandenis sklendžianti grakšti gondola. Tai ne renesanso tapytojo drobė ir ne atvirutė – tai gyvas miestas, kuriame kviečiame sutikti Naujuosius metus!

1 VAKARIENĖ ĮSKAIČIUOTA Į KAINĄ!


1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją  su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Brno senamiestį, išsidėsčiusį ant dviejų kalvų: ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Aplankoma buvusi turgaus aikštė su Parnaso fontanu. Vienas gražiausių senamiesčio pastatų – vėlyvosios gotikos stiliaus rotušė. Prie senosios rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Išvykimas į *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Laisvo laiko metu siūloma tiesiog pasėdėti vienoje iš garsiųjų Vienos kavinių ir pasimėgauti puodeliu aromatingos kavos, kąsneliu tikro austriško štrudelio... Išvykimas iš Vienos. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Lengva šaltų užkandžių vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė *laivu į Venecijos lagūnos salas. Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai. Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „murrinų" – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.  Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais.

Pasiimkime kaukę ir vykime į Šv. Morkaus aikštę Venecijoje. Šią magišką naktį visa Venecija nusidažys įvairiomis spalvomis, pasipuoš šventinėmis kaukėmis. Išmušus dvylikai, palinkėkite vieni kitiems laimės, meilės, džiaugsmo ir naujų vilčių!

Apie 1 val. nakties *laivu išplauksite iš Venecijos. Naktį grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Vėlyvi pusryčiai. Kelionė į viduramžių ir renesanso laikų atmosfera alsuojantį – Trevizą. Ekskursija po miestą: Sinjorijos aikštė ir ją supantys didikų rūmai, gotikinė Š. Mykolo bažnyčia, Duomo aikštė, kurioje puikuojasi didinga katedra. Esant galimybei putojančio *Prosecco vyno degustacija. Išvykimas iš Trevizo. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją (Slovakiją). Naktį atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas: Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4000 km.

 
 

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 1 šaltų užkandžių vakarienė,
 •  kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 •  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, plaukimas į Veneciją, plaukimas į Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
 • Miestų mokesčiai – 5 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 99 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 70 EUR.

 

Teirautis agentūroje