Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

EGZOTINĖS kelionės 2018-2019 m.!

EGZOTIKA: Zanzibaras, Kuba, Šri Lanka, Tailandas, Omanas, Panama, Dominikos Respublika, Jungtiniai Arabų Emyratai, Žaliojo kyšulio salos.
NAUJIENOS! :
Kosta Rika ir Madagaskaras!
kelionės oranizuojamos  iš Varšuvos

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujametinis Lvovas

Kelionės kaina nuo 159.00 €   138.00 €

2016 m. gruodžio 30 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Ukraina.

Kelionės privalumai:

  • Svetingumas Lvove  - legendiniu būdu pateikta kava "Lvovo kavos šahtoje", tikras ukrainietiškas skonis restorane "Kumpel", mėsos patiekalų mėgėjams "Mėsa ir tiesa", įspūdingoji ir įperkama "Masonų ložė", muziejumi pramintas "Legendų namas", ieškantiems įdomaus alaus "Alaus teatras", o norintiems nematyto paragaut "Lašinių teatras".

Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi, šiuolaikiškumą ir tradicijas...


1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Liubliną. Liublinas – vienas iš seniausių Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo statytų miestų. Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, apžiūrėsime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią (XIVa.), Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Kelis amžius Liublinas buvo labai svarbus žydų kultūros centras, mieste ilgą laiką skambėjo tiek lenkų, tiek jidiš kalbos. Karo metais Liublino pilis buvo paversta kalėjimu, kuriame kalėjo žydų tautybės piliečiai, nesitaikstę su nacių reikalavimu viešoje vietoje nešioti ant viršutinių rūbų prisiūtą Dovydo žvaigždę. Apžiūrėsime vienintelę II-ojo pasaulinio karo metu nesunaikintą sinagogą – Chevra Nossima maldos namus. Išvykimas į Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas", kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Menų turgus „Vernisaž". Laisvas laikas. Ekskursijos tęsinys: Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai. Pagal galimybę – Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovskių kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta... Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Laisvas laikas šventei pasipuošusiame mieste, kurio metu siūlome apsilankyti kavos šachtose, kalėdinėje mugėje arba lašinių teatrą. Visos senamiesčio gatvės ir gatvelės papuoštos didžiuliais sietynais, lempučių girliandomis, o centrinių gatvių vitrinos tampa tikru lauko muziejumi, visur skamba muzika. Artėjant vidurnakčiui, lvoviečiai ir miesto svečiai susirenka prie Operos rūmų, kur dangų nušviečia įspūdingi fejerverkai... Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Vėlyvi pusryčiai. Išvykimas iš Lvovo. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją.  Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas: Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1600 km.

 

Įskaičiuota į kelionės kainą:

  •  Kelionė autobusu,
  •  2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  •  grupės vadovo paslaugos,
  •  ekskursinė programa,
  •  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

  •  Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  •  *Mokamiems objektams turėti ~ 35 Eur.

Teirautis agentūroje