Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

EGZOTINĖS kelionės 2018-2019 m.!

EGZOTIKA: Zanzibaras, Kuba, Šri Lanka, Tailandas, Omanas, Panama, Dominikos Respublika, Jungtiniai Arabų Emyratai, Žaliojo kyšulio salos.
NAUJIENOS! :
Kosta Rika ir Madagaskaras!
kelionės oranizuojamos  iš Varšuvos

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujųjų metų sutikimas Lvove. Liko 7 vietos!

Kelionės kaina nuo 199.00 €   161.50 €

2018 m. gruodžio 30 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Ukraina, Lenkija.

 • Pažintis su Liublinu, kurio istorija glaudžiai susijusi su Lietuva.
 • Įspūdinga ekskursija Lvove - mieste-muziejuje po atviru dangumi.
 • Naujųjų Metų sutikimas šurmuliuojančioje Lvovo Operos ir baleto teatro aikštėje.


  1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Ekskursija po šventiškai šurmuliuojantį Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai, miesto simbolis – Krokuvos vartai, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Apžiūrėsime Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Laisvas laikas. ​Vakarop išvykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

  2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų  sąrašą. Apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro soborą su Šv. Anufrijaus grota, universitetą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota rotušė. Esant galimybei, pasikelsime* į rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Pasivaikščiosime Laisvės prospekte - vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų Bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po šventiškai išpuoštas gatveles, pasimėgauti kulinarinio paveldo patiekalais, paskanauti gardžios bei kvapnios kavos ar šokolado, apsilankyti Lašinių muziejuje*. Žmonės čia paprasti, šilti  ir draugiški. Gatvės pilnos žmonių, mimų su karnavaliniais rūbais, o kalėdinė mugė nustebins originaliais amatininkų dirbiniais ir suvenyrais. Artėjant vidurnakčiui, susibursime prie Lvovo operos ir baleto rūmų palydėti senuosius ir sutikti naujuosius metus. Pasigrožėsime dangų nutvieskiančiais įspūdingais fejerverkais. Po vidurnakčio grįžtame į viešbutįNakvynė.

  3 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Žovkvos miestą, kurį XVI a. įkūrė etmonas, kancleris, karvedys, diplomatas ir rašytojas Stanislovas Žolkevskis, o pastatė garsus architektas Paolo di Ducato Clemensi pagal renesanso laikotarpio idealaus miesto koncepciją. Ekskursija, kurios metu aplankysime: Šv. Laurencijaus bažnyčią -  vieną gražiausių katalikų bažnyčių Ukrainoje, dar vadinamą mažuoju Vaveliu, miestelio aikštę,  sinagogą, XVII a. pradžios medinę Šv.Trejybes cerkvę. Po pietų išvykstame link namų. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

  Vykstant į šią kelionę, būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas
  , galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos
 • Į kelionės kainą įskaičiuota
  kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


  Į kelionės kainą neįskaičiuota
  (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 5 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
  Pažintis su Žovkvos miestu, statytu pagal renesanso laikotarpio idealaus miesto koncepciją.

Teirautis agentūroje