Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Naujieji metai Veronoje. IŠPARDUOTA

Kelionės kaina nuo 341.10 €   331.00 €

2018 m. gruodžio 29 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Italija, Austrija.

Kelionės privalumai:

  • Atraskite nepakartojamo grožio Veronos miestą, patenkinkite smalsumą, apžiūrėdami pastatus, kuriuose vystėsi Romeo ir Džiuljetos meilės istorijos veiksmas, vaikščiokite tomis pačiomis gatvėmis, kur vyko susirėmimai tarp didžiausių priešų – Montekių ir Kapulečių. Venecija – kaip sena retro stiliaus ponia, ji išlaikyta, brandi, ją reikia pajusti visais penkiais pojūčiais: pamatyti, išklausyti, paliesti, užuosti ir nuolat ragauti.

1 VAKARIENĖ ĮSKAIČIUOTA Į KAINĄ!

Visais metų laikais Italija sklidina magijos, grožio, meilės alsavimo ir gyvenimo džiaugsmo. Sutikite Naujųjų metų naktį meilės mieste Veronoje... Padovanokite gurkšnį romantikos ir krislelį meilės sau, savo draugams ir artimiesiems..


1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: nykštukų parkas, vyskupų rūmai, pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių – „Getreidegasse". Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi Europos tvirtovė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vakare atvykimas į viešbutį. Lengva šaltų užkandžių vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė į Valpoličelos vyno *ūkį, kuriame  apžiūrite vynuogių džiovyklas, vyno rūsius, degustuojate vyną: unikalų Zenato vyndarių šeimos Valpolicella Classico Superiore DOC, raudonąjį „Vigneti di Torbe", ir žymiausią Veneto vyną Amarone. Nedidelė užkandėlė: skanaujate Valpoličelo regiono dešros, sūrių ir naminės duonos.  Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį jo centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą Katedrą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu.

Vakare Jūsų lauks įspūdingas Naujųjų metų sutikimas. Artėjant vidurnakčiui veroniečiai ir miesto svečiai renkasi Veronos širdyje – Bra aikštėje – šalia arenos. Skambant gyvai muzikai Naujųjų Metų pradžią skelbia įspūdingas fejerverkas, nušviečiantis Veronos dangų. Vietiniu užsakytu *transportu grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Vėlyvi pusryčiai. Kelionė į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Kelionė per Austriją, Čekiją (Slovakiją).  Vėlai naktį atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas: Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km.

 
 

Įskaičiuota į kelionės kainą:

  •  Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • 1 šaltų užkandžių vakarienė,
  •  kelionės vadovo paslaugos,
  •  ekskursinė programa,
  •  kelionės dokumentų sutvarkymas

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, vietinis transportas Naujų metų naktį iki viešbučio, ausinukų nuoma, plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Veneciją, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, miestų mokesčiai – 5 EUR.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 99 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~60 EUR.

 

Teirautis agentūroje