Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Nepažinta Makedonija

Kelionės kaina nuo 499.00 €   387.22 €

2019 m. birželio 23 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Makedonija.

Kelionės išskirtinumai:

 • Kelionė, kurios metu atrandate vieną mažiausių ir turistų beveik nepažintą Europos valstybę
 • Grožitės ir ypatinga gamta, ir senaisiais istoriniais paminklais: Ohrido ežeras ir mietelis, Matka kanionas, Stobi archeologinė vietovė, Šv. Naumo vienuolynas
 • Degustuojate išskirtinius Makedonijos vynus
 • Pažintis su sostine Skopje, savyje talpinančia ir Londoną, ir Paryžių, ir daugybę skulptūrų, kurių įspūdingiausia skirta Aleksandrui Makedoniečiui

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopje. Vėlyvi pietūs Skopje. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiauios Mergelės Marijos ir  Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Esant galimybei, aplankote Motinos Teresės *namus, kur ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopje turgų. Nakvynė viešbutyje Skopje apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstame į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išsilikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni daryklą, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Bitola. Ekskursija po vieną turkiškiausių Makednijos miestų. Apžiūrite Jeni ir Gazi Hajdar Kadi mečetes, miesto Katedrą, Deboj pirtis, Naująjį turgų. Nakvynė viešbutyje Bitola apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Pietūs laisvu laiku Ohrido mieste. Vykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

6 diena. Pusryčiai. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, unikalus serbų kvartalas, gotikinė Šv. Onos koplyčią, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Teirautis agentūroje