Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Peru - Bolivija

Kelionės kaina nuo 4199.00 €

2015 m. lapkričio 07 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Peru, Bolivija.

Super pasiūlymas – išskirtinė 20 dienų programa kelionių gurmanams

Peru – tai senoji inkų žemė, vadinama "aukso ir kraujo imperija”, tai šalis, esanti visai šalia ekvatoriaus, pasižyminti ypatinga gamtos įvairove ir unikaliais archeologijos paminklais.

Ballestas – Paracas – Ica – Nasca – Arequipa – Kolkos Kanjonas – Puno – Titikakos ežeras – Copacabana Bolivijoje – Laz Paz – Tiahuanaco – Cusco – Šventasis inkų slėnis – Machu Picchu – Cusco – Puerto Maldonado – Lima

Kelionės privalumai:

 • Išsami programa, suteikianti visapusišką šalies pažinimą (miestai, gamta, istorija, kultūra).
 • Puikios gyvenimo sąlygos, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas, patikrinti ir patikimi partneriai.
 • Unikali galimybė grožėtis kondoro skrydžiu virš Kolkos kanjono, išmokti išgyvenimo džiunglėse gudrybių.
 • Aukštos kvalifikacijos kelionės vadovas.

Kelionės aukso fondas:

 • Ruonių ir pingvinų stebėjimas Balestas salose.
 • Skrydis virš unikalių ir paslaptingų Naskos dykumos linijų.
 • Žygis į Kolkos kanjoną.
 • Plaukiojančios Uros salos ir svetingi jų gyventojai.
 • Nendrinės salos Titikakos ežere.
 • Legendinis inkų miestas – Machu Picchu.
 • Pažintis su karalių miestu Lima.
 • Žygis po Amazonės džiungles.
 • Aligatorių stebėjimas.
 • Plaukimas į Saulės salą.
 • Kopakabana – kurortas prie Titikakos ežero.
 • Priešinkinės kultūros ištakos Tiahuanake.
 • Nesibaigianti druskos lyguma.

Kelionės programa

1 diena. SKRYDIS Į LIMĄ. Išvykimas iš Vilniaus/ Rygos/ Varšuvos oro uosto. Atvykimas į Amsterdamą. Skrydis iš Amsterdamo į Limą. Vakare atvykimas į Limos tarptautinį oro uostą. Nuvežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. LIMA – PISCO – ISLAS BALESTAS - PARACAS – ICA – NASCA. Ankstyvas išvykimas autobusu link Paracas Nacionalinio draustinio ir lagūnos. Pusryčiai – sausas davinys. Atvykimas į Pisco. Ekskursija greitaeigiu kateriu į Balestas salas Ramiajame vandenyne dar vadinamas "Mažaisiais Galapagais” stebėti ruonių, jūrų liūtų, pingvinų, kormoranų, flamingų, pelikanų, etc. Praplauksime mistiškąjį "Candelabro” – ant uolos nupieštą milžinišką piešinį, primenantį žvakidę. Kalbama, jog jis čia paslaptingai atsirado dar XVIIa., taip pat paslaptingai, kaip ir Naskos piešiniai. Ikoje lankome įspūdingą senųjų Peru civilizacijų muziejų. Važiuodami per dykumą link Nascos, pasiekiame įspūdingo dydžio balto smėlio kopas. Tai garsioji Uakačinos (Huacachina) oazė. Esant galimybei pasivažinėjimas džipais po kopas (už papildomą mokestį). Trumpas sustojimas archajiškoje vyno gamyklėlėje, nacionalinio gėrimo "pisco” degustavimas. Atvykimas į Nascą – miestą, "kuriame niekada nelyja”. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. NASCA. Pusryčiai. Ekskursija po Nascą ir jos apylinkes. Važiuojame per beribę dykumą į senųjų civilizacijų laidojimo vietą Čiaučilijos (Chauchilla) kapines, kurių smėlyje išliko sėdinčių mumijų. Lankome keramikos dirbtuvėlę, apžiūrime senuosius drėkinimo įrengimus. Atvykimas į Nascos oro uostą. Pagal galimybę skrydis lėktuvėliu virš paslaptingų Naskos dykumos piešinių. „Geometriniame voratinklyje matyti amžiams įstrigę sudėtingų, net įmantrių siluetų gyvūnai: voras, beždžionė, lama, kondoras, ruonis” (J.Ivanauskaitė). Šios keistos linijos, atkartojančios gyvūnų, paukščių, vabzdžių, gėlių ar geometrinių figūrų piešinius Peru dykumoje, vadinamos didžiausia pasaulio paslaptimi. Jos buvo rastos, tiksliau, pastebėtos iš lėktuvo, tik XXa. viduryje. Nustatyta, kad jų sukūrimo data apie 350 m. po Kr. Šimtai šių piešinių, kurių linijos yra tik kelių centimetrų gylio, sudaro net 450 kv.km plotą, todėl jas norintys pamatyti turistai skraidinami nedideliais lėktuvais (po 3 – 5 žmones). Susipažinimas su senovine vandentiekio sistema, išlikusio akveduko lankymas (~20 USD). Laisvas laikas Nasca mieste. Išvykimas iš Nascos į Arekipą (500 km) autobusu. Naktis komfortabiliame autobuse – labai patogios, plačios, beveik į horizontalią padėtį atverčiamos sėdynės, specialūs (platūs) pakeliami pakojai pasidėti kojoms. Kelionės metu keliautojai vaišinami užkandžiais, gaiviaisiais gėrimais, yra WC.

4 diena. AREQUIPA. Iš ryto atvykimas į Arekipą. Apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis po kelionės. Pusryčiai. Arekipa – Baltasis miestas, taip vadinamas dėl šviesios vulkaninės uolienos, iš kurios čia pastatyti namai ir bažnyčios. Šis šviesus ir jaukus miestas stūkso 2325m aukštyje, kalnuotoje vakarinių Andų dykumoje. Ekskursija po centrinę miesto dalį: Plaza de Armas – viena gražiausių gatvių, katedra - svarbiausias XIXa. perujietiškos architektūros pavyzdys, žymi joje saugomais aukso bei sidabro dirbiniais, La Compania bažnyčia – senoji Jėzuitų šventykla, išsiskirianti savo istorija, tradicijomis bei žavingu fasadu, kuriame matyti, kad europietiška kultūra nėra visa apimanti – angelų veidų bruožai indėniški, o vienas jų papuoštas plunksnų karūna. Lankome ir garsųjį jau tris dešimtmečius lankytojams atvirą XVI a. Šv. Katalinos moterų vienuolyną – "miestą mieste”. Šiuo metu vienuolyne gyvena apie 20 vienuolių. Puikiai išsilaikę jo erdvūs kiemai bei sodai, virtuvės bei tarnų patalpos. Po pietų laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5-6-7 dienos. Trijų dienų turas (autobusu ir pėsčiomis): AREQUIPA – CHIVAY (nakvynė viešbutyje)– CRUZ DEL CONDOR – trekingas su nakvyne KOLKOS kanjone, palmių lapais dengtoje trobelėje prie upės - CHIVAY - PUNO (nakvynė viešbutyje). Trijų dienų turo po Andų kalnus tikslas yra pamatyti vieną giliausių pasaulyje garsųjį Kolkos kanjoną, stebėti didingų kalnų paukščių kondorų skrydį virš Andų.

5 diena. Pusryčiai. Iš Arekipos autobusu vykstame link Chivay kaimelio pro Pampa Canahuas ir Aguada Blanca nacionalinį parką, grožėdamiesi ypač įspūdingu kraštovaizdžiu: snieguotos viršūnės, ugnikalniai, ledynai, statūs šlaitai, kuriuose išplėtota terasinė žemdirbystė, pievelės su besiganančiomis lamų ir alpakų bandomis. Kelias kyla vis aukštyn, kol pasiekia aukščiausią tašką – 4900 m virš jūros lygio. Nusileidę žemiau pasiekiame Chivay miestelį. Apsigyvename viešbutyje. Poilsis. Maudynės terminiuose baseinuose. Grupės pageidavimu galima užsakyti nacionalinę vakarienę (lamų, alpakų kepsniai) ir folkloro grupės programą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. 6 val. ryto pajudame link garsiojo Kolkos kanjono į Cruz del Condor stebėti didingų kalnų paukščių kondorų skrydžio virš uolėtųjų Andų (jų sparnų plotis iki 3m). Nepaprasto grožio vieta, stulbinantis reginys! Išvykstame link Cabanaconde miestelio.

Pastaba! Dėl pasirinkto varianto BŪTINA informuoti Lietuvoje, užsakant kelionę.

 • a. Žygis į Kolkos kanjoną (dukart gilesnį už Didįjį kanjoną JAV). Kai kurios kanjono dalys yra apgyvendintos, šlaituose įrengtos terasos žemdirbystei. Leisdamiesi į kanjoną (~ 6 – 7 val.), grožimės didžiuliais kaktusais ir įvairiaspalvėmis kanjono uolienomis. Kanjono apačioje – įspūdinga oazė su palmėmis. Čia nepučia jokie vėjai, tad oras labai įkaista. Maudynės stovyklavietės baseine, pasivaikščiojimas kanjonu palei Kolkos upę. Vakarienė ir nakvynė palmių lapaisdengtoje trobelėje.

 • b. Nepageidaujantys žygio, gali grožėtis Kolkos kanjono panorama Cabanaconde miestelio apylinkėse (30 min. pėsčiomis nuo miestelio centro). Vakarienė viešbutyje. Nakvynė Cabanaconde viešbutyje.

7 diena. ~ 3 val. ryto išeiname iš stovyklavietės Kolkos kanjono dugne ir pradedame žygį atgal. Kylame apie 4 - 5 valandas, kol pasiekiame Cabanaconde miestelį (pageidaujantys į kalną gali kilti mulais – už papildomą mokestį ~ 40-90 Lt asmeniui). Pusryčiai visai grupei viešbutyje. Išvykimas autobusu į Puno, kurį 1688 m. įkūrė Ispanijos karaliaus vietininkas Conde de Lamos. Pavakare atvykimas į Puno. Puno – didžiausias administracinis centras Peru prie Titikakos (Titicaca) ežero, įsikūręs 3860 metrų aukštyje virš jūros lygio. Pasak legendos, Puno miestas buvo inkų civilizacijos lopšys. Čia Saulės dievas iškėlęs iš Titikakos vandenų didįjį Inką Manko Kapa ir įsakęs jam įkurti inkų imperiją. Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis po miestą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. DIENOS TURAS PO TITIKAKOS EŽERĄ. Pusryčiai. Ekskursija Titikakos ežeru, esančiu 3815 m virš jūros lygio. Tai yra aukščiausias pasaulyje laivybai naudojamas ežeras ir antras pagal dydį ežeras Pietų Amerikoje. Apžiūrime apaugusią kvapniais žolynais Takilės (Taquile) salą, kur iki šiol gyva vyrų mezgimo tradicija. Tai didžiausia ežero sala, kurioje yra net kelios mikroklimato juostos. Pietūs. Aplankome vieną iš Uros salų, kuriose gyvena indėnai. Tai plaukiojantis kaimas, kuriame viskas – namai, valtys, net plaukiojantis pagrindas, ant kurio vyksta gyvenimas, nupinta iš nendrių, vadinamų "totora”. Tokių salų ežere – daugiau kaip 40, kai kuriose jų yra net bažnytėlių ir mokyklų. Grįžimas į Puno. Laisvas laikas, poilsis irnakvynė viešbutyje.

9 – 10 – 11 dienos. TRIJŲ DIENŲ TURAS Į BOLIVIJĄ.

9 diena. PUNO – COPACABANA (BOLIVIJA). Pusryčiai. Ryte išvykimas iš Puno į Kopakabaną – Bolivijos kurortą prie Titikakos ežero. Apgyvendinimas viešbutyje. Ekskursija laivu į Saulės salą. 2-3 val. pasivaikščiojimas po salą. Vietos žmonės pasakoja, kad Saulės dievas pasiuntęs į šią salą savo dukterį ir sūnų, kad jie išmokytų žmones žemdirbystės, audimo meno. Apžiūrime inkų šventyklos liekanas, gėrimės Titikakos ežerą juosiančių snieguotų viršūnių keteromis. Grįžimas į Kopakabaną. Pasivaikščiojimas po kurortą. Tai svarbiausias Titikakos ežero pakrantės miestas iš Bolivijos pusės, įsikūręs 3812 m aukštyje. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. COPACABANA – LA PAZ (LA PASAS). Pusryčiai. Ryte trumpa apžvalginė ekskursija Kopakabanoje: aplankome garsiąją katedrą – baziliką (vietinių gyventojų piligrimystės centrą); kopiame į kalną apžiūrėti senovės inkų observatorijos, kurioje matuojami lygiadieniai bei saulėgrįžos. Gražiausiu Andų keliu išvykimas į La Pasą – Bolivijos sostinę. La Pasas įsikūręs daugiau kaip 4 km virš jūros lygio. Vakaras La Paso centre. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. LA PAZ – TIAHUANACO – PUNO. Pusryčiai. Iš ryto ekskursija po La Pasą. Nuo žemiausios iki aukščiausios šio miesto vietos yra net 1km. Šis aukščių skirtumas lemia miesto gyventojų socialinę padėtį "kuo aukščiau, tuo skurdžiau”. Be jokios tvarkos šlaituose išsidėstę skurdžių nameliai, o žemutinėje miesto dalyje, maždaug 3 km aukštyje, įsikūręs miesto centras, kuriame apstu dangoraižių ir prabangaus gyvenimo požymių. Lankome vietinių kerėtojų turgų, Šventojo Francisko baziliką, Murillo aikštę, Metropoliteno Katedrą bei Calle Jaen muziejų. Prieš pietus išvykimas į Tiahuanaką – įspūdingą miestą – šventyklą (dabar pasaulio paveldo paminklą), esantį netoli Titikakos ežero. 700 m. pr. Kr. čia klestėjo Tiahuanakotos kultūra, davusi pradžią vėlesnėms Andų kalnų civilizacijoms. Manoma, kad Tiahuanakas buvo arba šventyklų miestas, arba prekybos metropolija prie Titikako ežero. Dabar iš Tiahuanako belikę griuvėsiai. Dideliame kieme, savotiškoje observatorijoje, stovi dvi masyvios Tiauanako dievybės skulptūros, įspūdingi 3 m aukščio Saulės vartai iš vientisos uolos ir kiti statiniai. Daugeliui indėnų ši vieta – visatos centras, kurio valdovas yra Kon Tikis Virakoča. Praeities mįsles čia bandė spėti ir garsusis keliautojas Turas Hejerdalas, lyginęs šią vietą su Velykų salomis Ramiajame vandenyne. Grįžimas į Puno (Peru). Nakvynė viešbutyje.

12 diena. PUNO - CUSCO. Pusryčiai. Iš ryto išvykimas Inca ekspresu (maršrutiniu – ekskursiniu autobusu. Kelionės trukmė ~ 9 val.) iš Puno į Cusco. Keliaujame palei Collao aukštumą. Lankome įspūdingą Kalasaya šventyklą, senosios Pucara kultūros liekanas. Toliau sustojame La Raya apžvalgos aikštelėje (4335 m virš jūros lygio). Grupė vaišinama pietumis. Toliau vykstama į Raqchi, kur matome stebinančią inkų šventyklą, pastatytą inkų vado Pachacutec bei skirtą inkų dievui Virakoča. Šventykloje yra didžiulė centrinė siena, pastatyta ant akmeninio pagrindo. Kitos sienos pastatytos iš nedegtų plytų. Šiame statinyje taip yra dvi šoninės kolonos. Aplink šventyklą yra įvairių statinių, kuriuose kadaise buvo gyvenama arba jie buvo naudojami sandėliavimui. Aplankome San Pedro bažnyčią, geriau žinomą kaip Pietų Amerikos Siksto koplyčią, Andahuaylillas mieste. Šis vardas jai buvo suteiktas dėl lubų, išpuoštų polichromine tapyba. Pavakary atvykimas į garsųjį Cusko – legendomis apipintą Inkų imperijos sostinę, išdidžiai tebesaugančią akmeninėse sienose Saulės vaikų didybę. Mieste gausu istorinių paminklų, jis apipintas mitais ir legendomis, kurios vaikščiojant po šimtametes miesto gatves, tarsi vėl atgyja. Įsikūręs 3360 m aukštyje virš jūros lygio, Cusko leidžia pažvelgti į inkų paslaptis, nes pasak inkų, šis miestas buvo ne tik jų, bet ir Andų bei Visatos centras. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. CUSCO - ŠVENTASIS INKŲ SLĖNIS. Pusryčiai. Ekskursija po Cusco apylinkes. Pakeliui, esant galimybei, lankomas Chinchero kaimas. Tai mažas Andų kaimas, įsikūręs 3762 m. aukštyje ir 30 km nuo Cusco. Iš šio miestelio atsiveria nuostabūs vaizdai į Šventąjį Inkų slėnį. Trumpa pažintis su bažnyčia ir vietinių gyventojų buitimi (mezgimo tradicijos). Pisako kaimas, žymus ne tik vertingu senamiesčiu, bet ir tūkstantiniu margaspalviu turgumi (kokybiški lamos vilnos mezginiai, keramika, sidabras, odos dirbiniai), čia iki šiol gyvi mainų papročiai. Pietūs. Ollantaytambo – įspūdingas senovės inkų miestas, pastatytas plačiame slėnyje ir įrėmintas stačių kalnų sienos. Inkų imperijos laikais tai buvo strategiškai svarbus karo, religijos ir žemės ūkio centras. Lankome Ollantaytambo gynybinę tvirtovę, kuri saugojo šventąjį slėnį nuo genčių iš Žemųjų džiunglių įsiveržimų. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

14 -15 dienos. ŠVENTASIS INKŲ SLĖNIS – MACHU PICCHU. Pusryčiai. Kelionė traukiniu (~3,5 val.) į Machu Picchu Pueblo (Aquas Calientes). Po to apie 30 min. vykimas autobusu, po to ekskursija pėsčiomis po paslaptingą inkų miestą Maču Pikču – 1911 metais aukštai kalnuose archeologų rastą senąjį miestą. Maču Pikču - Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais. Tai kadaise džiunglėse palaidotas inkų miestas su šventyklomis, rūmais, bokštais, fontanais, stačiomis terasomis, atskirtas nuo viso pasaulio aukštų skardžių ir gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės. Dėl savo didingumo ir harmoningos struktūros, Maču Pikču griuvėsiai laikomi vienu iš nuostabiausių pasaulio architektūros ir archeologijos paminklų. Dabar tai UNESCO kultūrinio paveldo objektas. Be rato ir šiuolaikinių technologijų inkai įrengė didžiules šventyklas, kurių sienos pastatytos iš 10 – 15 tonų sveriančių baltojo granito luitų, visiškai nenaudojant cemento ar kitų rišančiųjų medžiagų. Didžiulė akmeninė tvirtovė nesuiro netgi per dažnai vykstančius žemės drebėjimus. Tobulų formų aikštės, akvedukai, observatorijos ir saulės laikrodis byloja apie didžiulę senovės Andų statytojų patirtį ir išmintį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Aquas Calientes miestelyje. Kitą dieną anksti ryte (~5 val. ryto) už papildomą mokestį žygis į Huayana Picchu (~70 USD asmeniui). Ryte išvykimas traukiniu į Cuscą. Apžvalginė ekskursija po Cusco miestą. Aplankysime Santo Domingo vienuolyną. Vienuolynas buvo pastatytas ant buvusios Koricancha šventovės – vienos gražiausių ir svarbiausių šventovių, skirtos saulei garbinti. Pagal metraščius šventovės sienos buvo padengtos aukso lakštais, o jos vidus – išpuoštas auksiniais gamtos vaizdais. Vakare laisvas laikas, poilsis. Nakvynė viešbutyje.

16 – 17 – 18 dienos. SKRYDIS CUSCO – PUERTO MALDONADO – CUSCO – LIMA. Trijų dienų turas į Amazonės baseino džiungles stebėti gyvūnijos ir augmenijos. Dvi nakvynės džiunglių lodžijoje. Pusryčiai. Vykstame į oro uostą. Skrydis iš Cusko į Puerto Maldonado. Vykstame prie upės ir valtimi plaukiame giliau į džiungles (plaukimas Tambopata). Apgyvendinimas džiunglių lodžijoje. Amazonės džiunglės vienas paslaptingiausių žaliosios gamtos pasaulių. Atogrąžų miškas žavi savo augalija ir gyvūnija: natūraliomis sąlygomis gyvenančios didžiosios ūdros, kapibarai, juodieji kaimanai, jaguarai, akiniuotosios meškos, tapyrai, beždžionės ir daugybė rūšių paukščių, drugelių. Čia auga gausybė įvairiausių rūšių orchidėjų, seniausi pasaulyje augalai, menantys dar dinozaurus – paparčių medžiai, gausybė gydomųjų augalų. Jūsų laukia naktiniai žygiai stebėti naktinio gyvūnų gyvenimo, vabzdžių „akių žibėjimo".

Ryte laukia žygis prie Condenado ežero – plaukdami kanojomis stebėsite nepaprasto grožio kraštovaizdį ir vešlią augmeniją, suteikiančią natūralų prieglobstį gausybei beždžionių bei paukščių rūšių. Pietūs. Pageidaujantys galės atsigaivinti srauniame Gallucunca upelyje. Po vakarienės, kanoja plauksite per Tambopata upę. Tai naktinė ekskursija, kurios metu ieškosite aligatorių bei kitų naktinių gyvūnų. Trečią dieną po pusryčių vykstame į Puerto Maldonado, skrendame į Limą per Cusco. Po skrydžio vykstame į viešbutį. Laisva popietė. Nakvynė viešbutyje.

19 diena. LIMA. Pusryčiai. Ekskursija po Peru sostinę, dar vadinamą "Karalių miestu”. Ekskursijos metu aplankomas Limos istorinis centras, San Martin aikštė, Didžioji aikštė, Vyriausybės rūmai, rotušė, katedra ir religijos meno muziejus, Santo Domingo bažnyčia ir jos Santa Rosa bei Sant Maretin de Porras kriptos bei Limos kolonijiniai balkonai. Taip pat aplankysime San Francisco vienuolyną ir bažnyčią – didžiausią Amerikoje paminklinį kolonijinio meno kompleksą ir Žmonijos kultūros paveldo sąrašo objektą. Pamatysime 21 altorių turinčią baziliką, vienuolyną, kapitulos kambarius, dvasininkų choro ir bibliotekos patalpas, muziejų, kuriame eksponuojama 11 Rubenso mokyklos paveikslų; Surbaran ir Riebra paveikslais dekoruotą zakristiją, kurios didingas vidinis kiemas išpuoštas XVI amžiaus Sevilijos plytelėmis; maurų arkas ir požemines katakombas.Važiuojame per San Isidro ir Miraflores gyvenamuosius rajonus, pakeliui aplankydami Huaca Pucllana, II m.e. amžiuje pastatytą Limos kultūros ceremonijų ir administracijos centrą, kurį inkai vadino „Naupallatqa", Šventuoju centru. Aplankome Larcomar parką – šiuolaikinės Limos simbolį ir turizmo bei pramogų centrą, iš kurio galėsite pasimėgauti stulbinančiais Ramiojo vandenyno vaizdais. Pagal galimybes lankysime El Olivar parką, kuriame auga XV-ame amžiuje iš Ispanijos atvežti alyvmedžiai. Ekskursija į garsųjį Aukso muziejų. Čia eksponuojama privati senjoro Migelio Muchika Gajo kolekcija. Išvysite daugiau nei tūkstantį aukso dirbinių, papuošalų, ritualinių daiktų, laidojimo kaukių. Įsitikinsite, kad senovės Peru gyventojai puikiai gamino juvelyrinius dirbinius. Muziejuje taip pat yra didelė ginklų kolekcija iš viso pasaulio. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis iš Limos.

20 diena. Atskridimas į Amsterdamą. Skrydis iš Amsterdamo į Vilnių/ Rygą/ Varšuvą. Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai;
 • lėktuvo bilietai vietiniams skrydžiams: Kusco - Puerto Maldonado; Puerto Maldonado - Kusco – Lima,
 • kelionė autobusu pagal programą,
 • 14 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose,
 • 1 nakvynė Kolkos kanjone – trobelėje,
 • 1 nakvynė „Ormeno Royal Class" (arba „Cruz Del Sur Cruizer") kategorijos autobuse,
 • 2 nakvynės su pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis džiunglių lodžijose,
 • 3 pietūs,
 • traukinio ir laivų bilietai pagal programą,
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Oro uostų mokesčiai tarptautiniams skrydžiams (tikslinama bilietų išrašymo dieną), uosto mokesčiai Balestas salose;
 • išvykimo iš Limos mokestis ~ 32 JAV doleriai,
 • uosto mokesčiai Balestas salose ~ 2 JAV doleriai;
 • oro uosto mokesčiai vietiniams skrydžiams (Kusco ir Puerto Maldonado ~ 10 JAV dolerių)
 • skrydis lėktuvėliu virš Naskos dykumos ~ 125 JAV dolerių,
 • Aukso muziejus Limoje ~ 17 JAV dolerių;
 • sveikatos draudimas kelionės metu,
 • arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Papildoma informacija

Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 10

Pastaba: Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis.

Kelionės programa ir lankomų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionės trukmė: 21 diena. (Pastaba. Trukmė priklauso nuo tarptautinių skrydžių bilietų)

Teirautis agentūroje