Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Pietų Italija... Apulija

Kelionės kaina nuo 1129.00 €   986.00 €

2019 m. balandžio 30d., rugsėjo 26d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Italija.

1 diena. Skrydis: Vilnius – Baris. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje San Giovanni Rotondo.

2 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į ekskursiją po svarbų Italijoje piligriminį centrą – tėvo Pijaus miestą San Giovanni Rotondo. Tėvas Pijus – kapucinų kunigas – vienuolis turėjęs stigmas, kurį Jonas Paulius II paskelbė šventuoju. Jo dėka miestelyje buvo pastatytos ligoninės, slaugos namai. Tęsiate ekskursiją po Gargano pusiasalį. Lankotės žvejų kaimelyje Peschici su mažučiais baltais namukais. Pietūs. Užsukate į Gargano pusiasalio „sostinę" Vieste, turinčią žavų miesto centrą su daugybe laiptelių, siaurų gatvelių bei arkų ir virš jų stūksančią katedrą. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Barletos apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į imperatoriaus Frydricho II statytą Castel del Monte *pilį, dar vadinama Apulijos karūna. Tai didinga aštuonkampė pilis, aštuoni jos bokštai iškilę net į 24 metrų aukštį, kurioje tvyro magiška atmosfera. Kelionę tęsiate į Barletą – didelį viduramžių miestą, kuris buvo svarbus kryžiaus žygių pradžios taškas. Aplankote žavią aikštę su Santo Sepolcro bazilika. Šalia bazilikos stovi didžiulė, „Barletos milžinu" vadinama daugiau nei 5 metrų aukščio bronzinė statula. Pietūs. Toliau vykstate į Tranį. Viduramžiais šiame baltintame uoste virė prekyba, sukinėjosi pirkėjai ir pardavėjai iš Genujos ir Amalfio, Pizos ir Ravello. Pamatote vieną iš gražiausių regiono romaninio stiliaus normandų katedrų Duoma Piazza. Katedra iškilo XI a. stebukladario Šv. Mikalojaus Maldininko garbei. ~19 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Baryje.

4 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į ekskursiją po Barį – Apulijos regiono sostinę, kuriame gyveno LDK kunigaikščio Žygimanto Augusto motina Bona Sforza. Aplankote *Šv. Mikalojaus baziliką, kurioje saugomos šio šventojo relikvijos, o centrinio altoriaus absidėje palaidota Lietuvos didžioji kunigaikštienė Bona Sforza. Užsukate į Bario *pilį, pastatytą Rodžerio II, kurią įsirengė Frydrichas II 1233 – 1239 m. Pietūs. Laisvas laikas senamiestyje. Siūlome *alyvuogių aliejaus degustaciją. ~19 val. grįžtate į viešbutį  Baryje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į senovinės požeminės upės suformuotus *Kastelanos urvus – tai viena iš svarbiausių Italijos speleologijos vietų. Gilūs Kastelanos apylinkių urvai ir ilgi jų takai beveik tris kilometrus veda slėpiningais požemiais, kur vanduo – tikra retenybė virš žemės – per tūkstančius metų sukūrė stulbinamą stalagmitų ir stalaktitų pasaulį. Takai vingiuoja maždaug 70 m gylyje. Temperatūra svyruoja nuo 11 iki 15 °C, o drėgnumas kai kur siekia 90 ar net 100 procentų. Tai didžiausi visoje Italijoje karstiniai urvai. Ekskursiją tęsiate į Alberobelą, dar vadinamą „trulių" miestą su tradiciniais baltintais namais, dengtais plokščių akmenų stogais. Keisti apskriti pastatai su kūginiais stogais ir kupolu viduje – trulli – statotomi iš vietinių klinčių, nenaudojant skiedinio. Pasivaikštote siaurose miesto gatvelėse tarp daugybės trulli restoranų ir parduotuvėlių. Vykstate į Ostūnį – žavų ant skardžio pastatytą „baltą miestą". Jis įsikūręs itin gražioje vietoje, ant trijų kalvų, keliautojus pakeri nepakartojamu vaizdu – akinančiai baltomis miesto sienomis. ~19 val. atvykstate į viešbutį Brindisi apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Lečę, laikoma vienu gražiausių Italijos miestų ir dažnai vadinama „Pietų Italijos Florencija". Abejingų nelieka ne tik unikaliai šio miesto baroko architektūrai, pastatams, bažnyčioms ir paminklams, bet ir meniškai miesto aurai. Lankote elegantišką miesto senamiestį, kurį puošia seminarijos rūmai, vyskupo rūmai ir *katedra . Iš pažiūros vientisas pastatų ansamblis buvo statomas keletą šimtmečių. Siūlome šio krašto vyno *degustaciją. Kelionę tęsiate į garsų atostogų kurortą Otrantą. Šis miestas vadinamas „Vartais į Rytus", nes įsikūręs labiausiai į rytus nutolusioje Italijos pusiasalio vietoje. Pasivaikštote miesto gatvėmis, grožitės Ferdinando II iš Aragono pastatyta katedra ir bizantine Šv. Petro bažnyčia. ~19 val. sugrįžtate į viešbutį Brindisi apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ~8 val.  siūlome ***išvyką į Materą. Vykstate į Materą, žavingą miestelį, garsėjantį požeminiais, uolose iškirstais, „Sassi" namais. Čia buvo filmuotas M. Gibsono filmas „Jėzaus kančia". Aplankote Santa Maria de Idris *bažnyčią, papuoštą XIV a. ir XVI a. freskomis. Senasis miestas buvo įkurtas tiesiog uolėtame tarpeklyje. Daugybė natūralių Materos urvų buvo pirmieji neolito amžiaus gyventojų namai. Siauromis gatvelėmis pasivaikštote senajame rajone, kur namai, jaukios kavinukės išskaptuotos uolose. ~17 val. sugrįžtate į viešbutį Brindisi apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Bario oro uostą. Skrydis: Baris – Vilnius.

Atstumas: Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1200 km.

 
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis | Vilnius – Baris – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas
  • 7 nakvynės | 3 viešbučiuose
  • Maitinimas | 7 pusryčiai (kontinentiniai) ir 7 vakarienės (trijų patiekalų)
  • Ekskursinė programa | autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos, dalomoji medžiaga

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai | turistas moka pats apie 50 € už visus * pažymėtus objektus
  • Mokamos ekskursijos | *** – išvyka į Materą – 30 € asmeniui, užsakoma rezervuojant kelionę
  • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

 

Teirautis agentūroje