Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

EGZOTINĖS kelionės 2018-2019 m.!

EGZOTIKA: Zanzibaras, Kuba, Šri Lanka, Tailandas, Omanas, Panama, Dominikos Respublika, Jungtiniai Arabų Emyratai, Žaliojo kyšulio salos.
NAUJIENOS! :
Kosta Rika ir Madagaskaras!
kelionės oranizuojamos  iš Varšuvos

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Kenija

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Kenija,dažnai tituluojama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išskirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Tai pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto paplūdimių smėlio ir žėrinčių ryškiaspalvių koralinių rifų.
O Didįjį Kenijos Kalną saugo egzotiniai aukštikalnių augalai, apjuosę debesų karūnuotą Kenijos pažibą. Atvykęs čia, negali nepasimėgauti laukinės augmenijos ir gyvūnijos gyvenimu, beprotišku ritmu pulsuojančiu savanose esančiuose Amboseli, Masai Mara, Tsamburu ir Tsavo parkuose. Drambliai, liūtai, antilopės, zebrai ir raganosiai mėgaujasi gaivalinga žaluma, nuberta smėlėtais plotais.
Net 10% Kenijos sudaro nacionaliniai parkai ir rezervatai.
Šaliai taip pat būdinga ir jaudinanti kultūrų įvairovė - čia galima priskaičiuoti apie 40 skirtingų genčių gyventojų, kurių kiekvienoje vyrauja saviti nepakartojami papročiai ir religija. Pačios didžiausios gentys apima kikujus, įsikūrusius centrinėse aukštikalnėse, lujus, užėmusius šiaurės vakarinę dalį ir luo genties gyventojus, išsidėsčiusius aplink Viktorijos ežerą. Žymiausia iš visų genčių be abejonės yra išdidūs aukštaūgiai ir raudonai apsirėdę masajai, kurie vis dar gyvena tradicinį pusiau klajoklinį gyvenimą ganydami gyvulius išilgai pietinės sienos.
Koralinių rifų, baltutėlių paplūdimių ir unikalios laukinės gamtos glėbyje pailsės ir prieglobstį ras kiekvienas, ištroškęs atsiribojimo nuo civilizacijos ir norintis žinoti, kad ji tuo pačiu visai šalia, už egzotiškų paukščių garsų ar sliūkinančio liūto šešėlio...

Teirautis agentūroje