Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

EGZOTINĖS kelionės 2018-2019 m.!

EGZOTIKA: Zanzibaras, Kuba, Šri Lanka, Tailandas, Omanas, Panama, Dominikos Respublika, Jungtiniai Arabų Emyratai, Žaliojo kyšulio salos.
NAUJIENOS! :
Kosta Rika ir Madagaskaras!
kelionės oranizuojamos  iš Varšuvos

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Tanzanija

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Jei norite išvysti laukinius gyvūnus - Rytų Afrika tam norui įgyvendinti yra bene geriausia vieta, o Tanzanija - viena įdomiausių šio regiono valstybių: didžiulės nacionalinių parkų teritorijos su turtingu ir įvairiu gyvūnijos pasauliu, milžiniški užgesusių ugnikalnių kūgiai, gražiausi Centrinės plynaukštės kraštovaizdžiai, vaizdingos salos, vietinių genčių unikali kultūra.
8,3 tūkstančio kvadratinių kilometrų Ngorongoro krateris - vienas žymiausių pasaulyje laukinių gyvūnų rezervatų. Čia jų gyvena maždaug 20 tūkst. Kadaise krateris priklausė masajams. Jo vardas kildinamas iš masajų kalbos - „karvės varpas". 1958 m. gentys išsikraustė iš Ngorongoro, tačiau vis dar atgena gyvulių bandas prie Makato ežero. Visureigiais galima nusileisti apie 600 m žemyn į kraterį. Ko tik čia nepamatysi! Ngorongoroyra dramblių, zebrų, Granto ir Tomsono gazelių, buivolų... Dauguma jų gyvena kaimenėmis - vieni kitus saugo nuo greta gyvenančių plėšrūnų - hienų, liūtų ir kitų. Jei pasiseks, Ngorongoro galima išvysti juodąjį raganosį. Tai - viena nedaugelio vietovių Afrikoje, kur griežtų gamtos apsaugos įstatymų dėka išliko šių retų gyvūnų.
Manjaros ežero nacionalinis parkas įsikūręs 950 m aukštyje tarp didžiojo Afrikos lūžio uolų. Ežeras užima apie 230 kv. km plotą, o viso parko plotas - apie 330 kv. km. Čia lyg iš gausybės rago pasipila rausvieji flamingai, kurie klega ir ieško lesalo vandenyje. Kerintis grožis. O šalia jų, kaip kontrastas - ežero pakrantėje šėlstanti juodų antilopių gnu kaimenė.
Afrika galima susirgti. Vaistas tik vienas - vis grįžti ir grįžti, ne kartą atrandant neatrasta, gėrintis naujomis šio žavaus deimanto briaunomis.

Teirautis agentūroje