Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Poilsis Pietų Graikijoje

Kaina nuo 599.00 €   522.93 €

2019 m. gegužės 6 d., liepos 10 d., rugpjūčio 13 d., rugsėjo 16 d.

Kelionės išskirtinumai:

 • POILSIS PRIE JŪROS!
 • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte!
 • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą!
 • Įspūdžių kupina kelionė su turininga ekskursine programa.
 • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose  ir šalies sostinę Atėnus
 • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra

1 diena. Lenkija, Slovakija. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

2 diena. Belgradas. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 diena. Salonikai. Pusryčiai. Išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykus į Salonikus apžvalginė ekskursija po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje prie Salonikų.

4 diena. Termopiliai ir kurortas Lutrakio apylinkėse. Pusryčiai. Išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje, Lutrakio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Poilsis. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Poilsis arba ekskursija: Atėnai. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Poilsis arba ekskursija: Mikėnai, Nafplijus, Epidauras ir Korinto kanalas. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate Argolidės link. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, *Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų ir pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Poilsis arba ekskursija: Olimpas ir degustacija (vyno, aliejaus). Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena. Delfai. Pusryčiai. Vykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynė viešbutyje prie Kalambakos.

10 diena. Kalambaka ir Meteorų vienuolynai. Pusryčiai. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms". Išvykstate Serbijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje Paračino apylinkėse.

11 diena. Segedas. Pusryčiai. Išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu" vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyjeZvoleno apylinkėse.

12 diena. Kelionė namo. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Atstumas: Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 11 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas),
 • ekskursinė programa,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Atėnus – 50 EUR,
 • ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR,
 • ekskursija į Olimpiją – 35 EUR.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR  (120 EUR.)

Teirautis agentūroje