Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Rumunija

Kelionės kaina nuo 1129.00 €   986.00 €

2019 m. gegužės 22d., liepos 28d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Rumunija.

Kelionės išskirtinumai

 • Apsilankote mistiškoje ir legendomis apipintoje grafo Drakulos šalyje– Rumunijoje, kur išvystate vienas gražiausių Europoje Pelešo ir Brano pilis
 • Lankote Bukareštą, kuriame dera sena ir nauja, Sigišoare lankotės citadelėje kur gimė Vladas Tepeša, žinomas Drakulos vardu
 • Vykstate prie Transfegerašo kelio vingiuojančio per Fegerašo kalnus, kur grožitės įspūdinga Rumunijos gamta
 • Rumunijos gamta grožitės Sinajos kalnų kurorte, kur pasivaikšotote vaizdingais kalnų takeliais
 • Rumuniško vakaro metu pasineriate į linksmybes ir paragaujate tradicinių patiekalų!

1 diena. Skrydis: Vilnius – Varna. Vykstate į Bulgarijos miestą Rusę. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. ~5 val. išvykstate Rumunijos link. Atvykstate į šalies sostinę Bukareštą. „Mažuoju Paryžiumi" vadinamas miestas didžiuojasi savo rumuniškąja Triumfo arka. Turistų traukos objektas – Parlamento rūmai. Tai didžiausias pastatas Europoje ir antras pasaulyje po Pentagono. Ilgametis Rumunijos diktatorius Nikolajus Čiaušesku daugiau nei prieš 20 metų šiuos rūmus statė kaip tautos rūmus ir paminklą savo galybei įamžinti. Esant galimybei, lankote *Parlamento rūmus. Apžvalginė ekskursija po Bukareštą: Triumfo arka, Kisseleff bulvaras, Pergalės aikštė, Vyriausybės rūmai, Viktorijos bulvaras, Revoliucijos aikštė, Ateneumas – koncertų salė, Centrinė universiteto biblioteka, Meno muziejus, buvusieji karališkieji rūmai, Stavropolio bažnyčia, senasis miesto centras su senuoju Kunigaikščių teismu. Pietūs. Esant galimybei, aplankote garsiojo Rumunijos diktatoriaus vasaros *vilą. Tai akivaizdus pavyzdys, kokia ištiesų didelė atskirtis buvo socialistinėje Rumunijoje ir kokia didelė prabanga buvo apsupta diktatoriaus šeima. Gėrėdamiesi nuostabiais vaizdais vykstate į Sinajos kalnų kurotą. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sinajoje.

3 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate *Sinajos vienuolyną, kuris dar vadinamas Bucegi kalnų katedra. Kelionę tęsiate į Bucegi kalnų papėdėje įsikūrusią prabangią *Peleš pilį, kuri yra nuostabus renesanso architektūros šedevras. Iki 1947 metų, pilis buvo karališkosios šeimos vasaros rezidencija, kurios 160-tyje kambarių eksponuojami puikiausi Europos meno kūriniai, Murano stiklo žvaigždės, vokiški vitražo langai. Vingiuotais keliais vykstate į XIII a *Bran pilį, kurią labai mėgo grafas Drakula. Siaurais spiraliniais laiptais patenkate į medžiu dekoruotus kambarius, kurių yra net šešiasdešimt. Dauguma jų sujungti požeminiais pasažais, su XIV –XIX a. baldų, ginklų ir šarvų kolekcijų ekspozicijomis. Pietūs. Vykstate į viduramžių miestą Brašovą. Apsuptas pietinių Karpatų kalnų Brašovas yra labiausiai turistų pamėgtas Rumunijos miestas. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Trumpa vakarinė ekskursija po labiausiai turistų pamėgtą Rumunijos miestą, o dėl savo senosios architektūros ne kartą buvo tapęs istorinių filmų filmavimo aikštele. Pasivaikštote po nuostabų senamiestį, apžiūrite XIV a. didžiausią Rumunijoje gotikinę Juodąją bažnyčią, kurios bokšte yra 7 tonas sveriantis varpas. Nakvynė viešbutyje Brašove.

4 diena. Pusryčiai. ~8 val. vykstate į „Transilvanijos perlu” vadinamą Sigišoaro miestą, kur aplankote vienintelę Europoje viduramžių citadelę, kurioje iki šiol gyvenama. Čia gimė ir vaikystę praleido Vladas Tepeša, žinomas Drakulos vardu. Vladas Drakula – tai legendomis ir pasakojimais apipintas tironas, valdęs šešerius metus ir pagarsėjęs nepalenkiamu griežtumu ir užsispyrimu. Senamiestyje aplankote *Laikrodžio bokštą, bažnyčią, namą, kuriame gimė grafas Drakula (dabar čia įrengtas restoranas). Pietūs. Tęsiate kelionę Sibiu link. Pakeliui sustojate Mediaše. Apžiūrite Šv. Margaretės evangelikų bažnyčią ir pasivaikšote senamiestyje. Atvykstate į Sibiu – didžiausią ir turtingiausią iš septynių sienomis apjuostų citadelių, kurią XII a. pastatė Transilvanijos saksonai. Čia buvo atidaryta pirmoji Rumunijos ligoninė, vaistinė bei seniausias muziejus. Puikiai išsilaikę XV a. gynybiniai bokštai, Aukštutinio ir Žemutinio miestų aikštės, bažnyčios, Laiptų pasažas, Melo tiltas. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sibiu.

5 diena. Pusryčiai. ~9 val. išvykstate prie Transfegerašo kelio, einančio per Rumunijos Karpatus, kurio ilgis 90 kilometrų. Tai – vienas vaizdingiausių ir aukščiausiai esantis Rumunijos asfaltuotas kelias, vingiuojantis per Fegerešo kalnus. Šis kelias nutiestas buvusio Rumunijos diktatoriaus komunisto Nikolajus Čiaušesku įsakymu 8-ąjame dešimtmetyje. Tam, kad būtų nutiestas Transfegerašo, teko išsprogdinti 4 mln. kubinių metrų uolynų. Šiam darbui prireikė 6 mln. kilogramų sprogmenų. Prie ketverius metus trukusių kelio tiesimo darbų turėjo prisidėti ir šalies kariuomenė, o darbininkų saugumui nebuvo skiriama beveik jokio dėmesio. Manoma, jog tuomet žuvo nuo 40 iki 400 žmonių. Atvykus prie Transfegerašo kelio vystate prie Balea ežero. Tai – natūraliai ledyno suformuotas vandens telkinys, kuriame ištisus metus vanduo labai šaltas, tačiau itin skaidrus ir švarus. Čia grožitės įstabia gamta ir galite įsigyti tradicinių rumuniškų suvenyro ir paragauti tradicinių patiekalų. Vykstate į Brašovą. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Siūlome tradicinį rumunišką vakarą (už papildomą mokestį ~ 35 Eur). Nakvynė viešbutyje Brašove.

6 diena. Pusryčiai. ~9 val. vykstate į Sinają – „Karpatų perlą", kalnų kurortą, įsikūrusį 1000 m aukštyje virš jūros lygio Bucegi kalnų (Pietų Karpatai) papėdėje, gražiame Prachovos upės slėnyje. Šis kurortas ne veltui vadinamas karališkuoju – karalius Karolis I-asis Sinają buvo pasirinkęs savo vasaros rezidencija. Iš Busteni *keltuvu arba *mikroautobusu pakylate į daugiau kaip 2200m aukštyje esantį Furnikos kalną, kur grožitės vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis. Trumpas žygis (~ 3 h) kalnų takeliais, kur visa laiką lydi nuostabūs vaizdai. Pietūs. Išvykstate Bukarešto link. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bukarešto apylinkėse.

7 diena. Pusryčiai. ~7 val. vykstate į į Veliko Tirnovo miestą, viliojantį unikalia architektūra. Miestas tituluojams ne tik pačiu gražiausiu Bulgarijos, bet ir Balkanų miestu. Aplankote unikalų senamiestį, kuris išsidėstęs ant trijų Jantros upės apsuptų kalnelių: Tsarevets, Trapezitsa, Sveta Gora. Mieste, kuris net 200 metų buvo Bulgarijos karalystės sostinė, gausu cerkvių, kuriose palaidoti Bulgarijos carai ir didikai. Pietūs. Išvykstate į Varną. ~18 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Varnos apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko išvykstate į Varnos oro uostą. Skrydis: Varna– Vilnius.

Atstumas: Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 1560 km

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis | Vilnius – Varna – Vilnius, rankinis ir registruotas orlaivio bagažas
 • 7 nakvynės | 3 viešbučiuose
 • Maitinimas | 7 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Ekskursinė programa | autobusu su oro kondicionieriumi, lietuviškai kalbantis kelionės vadovas, dalomoji medžiaga

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 70 € už visus * pažymėtus objektus
 • Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 140 €.

Teirautis agentūroje