Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Šri Lanka …rojaus kampelis Indijos vandenyne

Kelionės kaina nuo 1799.00 €   1657.78 €

2018 m. vasario 01 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Šri Lanka.

Kelionės išskirtinumai

 • Aplankоtе našlaičių drambliukų prieglaudą, unikalia sienų ir lubų tapyba gėritės Dambulos šventykloje, nuostabiu kraštovaizdžiu grožitės nuo galingos Sigirijos uolos-tvirtovės viršaus 
 • Važiuojate per kalnus stebėdami žaliuojančias arbatos plantacijas ir arbatos lapelių skynėjų triūsą 
 • Iškylaujate džipais Yala nacionaliniame parke 
 • Mėgaujatės saulė ir maudynėmis Indijos vandenyne


KOLOMBAS – PINAVALA – DAMBULA – POLONARUVA – TRADICINIS KAIMELIS – SIGIRIJA – MATALESODAS – KANDIS – KARALIŠKASIS BOTANIKOS SODAS – NUVARA ELIJA – RAVANA ELLA KRIOKLIAI – YALA NAC. PARKAS – GALLE – INDIJOS VANDENYNO KURORTAS

1   diena. Skrydis: Vilnius – Kolombas.

2   diena. Atskrendate į Kolombą (Colombo). Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus ir pasipuošę gėlių girliandomis, vykstate į viešbutį netoli Kolombo. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3   diena. Pusryčiai. Vykstate į Pinavalą (Pinnawala). Aplankote unikalią *našlaičių drambliukų prieglaudą, 1975 m. priglaudusią pirmuosius 7 dramblius. Dabar šeimyna išaugo iki daugiau nei 50 individų ir kai kurie augintiniai džiaugiasi matydami savo provaikaičių gimimą. Čia taip pat šeriami ir prižiūrimi džiunglėse rasti be tėvų likę drambliukai. Ilgam atmintyje išlieka didingi suaugę drambliai ir nerangūs jų „mažyliai" bei draugiškos kasdienės dramblių maudynės upėje. Drambliai visada buvo ir bus Šri Lankos kultūros dalis. Jie buvo svarbiausi pagalbininkai statant miestus, pergalingų mūšių dalyviai ir kariai. Ir šiandien drambliai atlieka pačius sunkiausius darbus. Išvykstate į Šri Lankos archeologijos lobyną *Dambulą (Dambulla) – didžiulę uolą, kurią karalius Walagambahu I a. pavertė šventykla. Tai viena įspūdingiausių Šri Lankos šventyklų su unikalia sienų ir lubų tapyba (daugiau kaip 2000 m²). Stebina gausybė freskų, vaizduojančių Budos gyvenimo epizodus, iki šių dienų išlaikiusių autentiškas spalvas. Šventyklos olose yra daugiau nei 150 Budos statulų, kurių didžiausia iškalta iš 14 m aukščio uolos. Vykstate Sigirijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4   diena. Pusryčiai Vykstate į *Polonaruvą (Polonnaruwa). Polonaruva  – tai Šri Lankos viduramžių sostinė, kurioje išlikę karališkųjų teismo rūmų griuvėsiai, citadelė, audiencijų salė, lotosų vonios irGal Viharaya – trys didingos uoloje iškaltos stovinčio, sėdinčio bei gulinčio Budos statulos. Kelionę tęsiate į tradicinį Šri Lankos kaimelį. Tai gamtos kampelis, stebinantis įvairiausių paukščių gausa ir nuostabiu gamtovaizdžiu.Jaučiais kinkytais vežimais vykstate prie Hiriwaduna ežero. Katamaranu plaukiate pasigrožėti „Liūto uolos" ir Pidurangalos uolos vaizdais. Toliau vykstate į kaimelį, kur ragaujate tradicinio patiekalo – kario. Po pietų vaikščiodami po kaimelį stebite vietinius gyventojus bei jų buitį, eidami ežero pakrante klausotės paukščių balsų. Esant galimybei, *pajodinėjate drambliais po džiungles. Vykstate į viešbutį Sigirijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5   diena. Pusryčiai. Vykstate į Sigiriją (Sigiriya). Aplankote *„Liūto uolą" – nuostabaus grožio citadelę, iškilusią 200 m virš džiunglių. Ši „dangaus tvirtovė" yra viena įdomiausių salos vietų. Laiptais užlipate ant galingos Sigirijos uolos-tvirtovės viršaus, pavaikštote po beveik hektarą užimančios tvirtovės, kurią pastatė karalius Kassyapa(473–491 m.), griuvėsius ir gėritės nuostabiu kraštovaizdžiu. Palypėję spiraliniais laiptais, apžiūrite unikalias freskas. Išvykstate kalvotosios Šri Lankos karalių sostinės Kandžio link. Pakeliui sustojate Mataleprieskonių sode, kuriame gausu įvairiausių prieskoninių augalų bei kvapiųjų žolelių. Atvykstate į Kandį (Kandy) – miestą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai religinis budizmo centras. Aplankote *Dalada Maligawa – Budos Danties šventyklą. Šis karalių galybės simboliu tapęs reliktas garbinamas iki šių dienų. Vakare – *tradicinių šokių šou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

6   diena. Pusryčiai. Vykstate į Mahaweli upės apjuostą *Peradenijos (Peradeniya)karališkąjį botanikos sodą, kuriame auga apie 5000 augalų rūšių. Pasigrožėję botanikos sodu, kelionę tęsiate į pačią arbatos šalies širdį – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya). Kylate į kalnus: besikeičianti gamta, arbatos plantacijos ir jose išsibarstę būreliai arbatos lapelių skynėjų su krepšiais ant pečių. Atvykstate į Nuvara Elija, kuri dar vadinama Mažąja Anglija. Britų kolonijiniais laikais tai buvo pirmasis anglų plantatorių kurortas, pasižymintis švelniu kalnų klimatu. Net pats kraštovaizdis čia primena Angliją. Namai taip pat išlaikė karalienės Anos laikų stilių. Netoliese – aukščiausias Šri Lankoje Pidurutalagalos kalnas (2524 m.) ir labiausiai piligrimų lankoma Adomo viršukalnė. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7   diena. Pusryčiai. Autobusu vykstate į pasaulinį pripažinimą pelniusios Ceilono arbatos fabriką, kuriame stebite perdirbimo procesą ir mėgaujatės tikrąja Ceilono arbata. Išvykstate Yala nacionalinio parko link. Pakeliui sustojate pasigrožėti Ravana Ella kriokliais. Sustojate pasigrožėti Ella tarpekliu. Atvykstate į pietrytiniame salos kampelyje įsikūrusį *Yalanacionalinį parką užimantį 1259 km2 plotą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8   diena. Pusryčiai. Iškyla džipais nacionaliniame parke: margaspalviai paukščiai, beždžionės, krokodilai, buivolai, drambliai ir nuostabi vandenyno pakrantė. Grožėdamiesi kraštovaizdžiu vykstate į vieną vakarinės Šri Lankos pakrantės kurortų. Pakeliui pamatote Galle fortą. Aplankote *vėžlių gelbėjimo stotį, kur perinami maži vėžliukai vėliau paleidžiami į laisvę. Atvykstate į viešbutį. Poilsis prie Indijos vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9   diena. Pusryčiai. Poilsis Indijos vandenyno pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10   diena. Pusryčiai. Poilsis Indijos vandenyno pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11   diena. Pusryčiai. Vykstate į dabartinę Šri Lankos sostinę Kolombą. Trumpa apžvalginė ekskursija po miestą autobusu. Savo pėdsakus čia paliko visi užkariautojai: portugalai, olandai, britai. Šimto metų senumo bokšto laikrodis, senieji britų kolonistų statiniai, Pettan Bazaar turgus, Tarptautinis konferencijų centras, skirtas S. W. R. D. Bandaranaike, buvusios Šri Lankos ministrės pirmininkės, atminimui (BMICH) . Skrydis: Kolombas – Vilnius.

12   diena. Parskrendate į Vilnių. 

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1000 km.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Kolombas – Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas;1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą,
 • 9 nakvynės 3 – 4 viešbučiuose,
 • maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 1 pietūs, 9 vakarienės (švediškas stalas),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • rusiškai/angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • 1 – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

Pastabos

 •  * – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 150 $ už visus (*) pažymėtus objektus.
 •  –skrydis su persėdimu.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: Šri Lankos viza (gaunama internetu (ETA) apie 30 EUR), išvykimo mokestis, draudimas, ankstyvas įsiregistravimas ar vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio, arbatpinigiai (vairuotojui ir vietiniui gidui), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, programoje nepaminėtas maitinimas, miestų turistiniai mokesčiai, leidimai filmuoti ir/ar fotografuoti, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Už priemoką galite pasirinktį poilsį Maldyvuose. 3 nakvynės 3* viešbutyje (maitinimas  – 3 pusryčiai ir vakarienės), skrydis Kolombas – Male ,  kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 999 EUR.

Teirautis agentūroje