Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Vengrijos sostinė Budapeštas ir Balatono ežeras

Kelionės kaina nuo 379.00 €   257.34 €

2019 m. birželio 19 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Vengrija.

Kelionės išskirtinumai:

 • Trys naktys nakvojate Vengrijos sostinėje Budapešte!
 • Dieną praleidžiate  prie didžiausio Europoje Balatono ežero
 • Aplankote menininkų pamėgtą Sentendrę didingą Vyšegrado pily ir istorinę Akvinikum gyvenvietę
 • Ragaujate marcipanus ir vengriškus vynus
 • Mėgaujates ir sveikatą stiprinate terminiuose Secheny maudynėse

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Iki pietų atvykstate į Budapeštą. Papietaujate ir leidžiatės į ekskursiją po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą, aplankant neoromaninę tvirtovę – Žvejų bastioną, Šv. Trejybės aikštę su *gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos. Apžiūrite miesto didybės simbolį – XIV a. pastatytus Karalių rūmus, nuo kurių apžvalgos aikštelės atsiveria puikūs Pešto vaizdai su Dunojaus žymiaisiais tiltais. Kairiajame Dunojaus krante – Pešte – pasivaikštote po pagrindinę senamiesčio arteriją – Vaci gatvelę, apžiūrite didžiausią ir gražiausiai dekoruotą pastatą visoje šalyje – neogotikinius Parlamento rūmus, kurie primena milžinišką gotikinę bažnyčią; neorenesansinę Šv. Stepono katedrą, kurioje telpa apie 8 000 tikinčiųjų. Joje saugoma Šv. Stepono, pirmojo Vengrijos karaliaus, ranka. Vakare siūlome plaukimą *laivu Dunojaus upe grožintis įspūdingai apšviestu vakariniu miestu. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Budapešte

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Budapešte arba siūlome vykti į vieną svarbiausių Vengrijoje *Hevizo kurortą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu 4,44 ha ploto ežeru. Gydomojo ežero vandens temperatūra vasarą siekia 35°C, o žiemą nenukrinta žemiau 26°C šilumos. Stebina ypatinga miestelio švara, tvarka bei gyventojų svetingumas. Šiaurine Balatono ežero pakrante, nusėta nedidelių kurortų ir istorinių gyvenviečių, grįžtate į Budapeštą. Sustojate giliai į Balatono ežerą įsiskverbusiame Tihany pusiasalyje. Pasivaikštote po vieną seniausių šio regiono Tihany gyvenvietę. Sugrįžę į Budapeštą, važiuojate ant Gelerto kalno, nuo kurio atsiveria nuostabūs naktinio Budos ir Pešto vaizdai. Apie 21 val. grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstate Vyšegrado link. Pakeliui apžiūrite romėnų gyvenvietės Akvinikum griuvėsius. II a. pradžioje klestintis Akvinikumo miestas buvo Žemutinės Panonijos sostinė. Aplankote viduramžių gynybos citadelę – *Vyšegrado pilį, įsikūrusią ant kalvos prie įspūdingo Dunojaus vingio, ir Karalių rūmus, kur iškilmių progomis iš raudono marmuro taurės formos fontanėlio tryško ne vanduo, o vynas. Vykstate į vengrišką dvasią išlaikiusį Sentendrės miestelį. Aplankote valgomų eksponatų – marcipanų *muziejų. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis, kreivais, vingiuotais laiptais pakylate į kalvą pasigrožėti spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Laisvu laiku siūlome aplankyti mini muziejus–galerijas, kuriose eksponuojami čia gyvenančių dailininkų kūriniai. Vakare sugrįžtate į Budapeštą. Aplankote vyno *rūsius ir degustuojate vyną. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate į Didvyrių aikštę, pasivaikštote po Varošligeto parką, gėritės Vajdahunyad pilimi. Laisvu laiku siūlome aplankyti *Vaizduojamojo meno muziejų ar didžiausias Europoje termines *Sečeny maudyklas – įvairios temperatūros uždaruosius ir atviruosius baseinus. Apie 17 val. išvykstate Slovakijos link. Apie 21 val. atvykstate nakvynei į viešbutį Slovakijos–Lenkijos pasienyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Kelionės metu nuvažiuojama ~3300 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų Budapešte)
 • Maitinimas – 5 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Teirautis agentūroje